silentname

Za včerajšok som si pozrel "Finding Grace", dnes som namiesto toho zvolil "A Walk With Grace". Akosi často sa stáva, že keď je v názve filmu používané slovíčko "Faith" alebo "Grace" tak môžeme čakať film, v ktorom sa bude spomínať aj meno Božie. A hoci v tomto filme sa až tak často nespomína, myslím si, že ho tu nebolo potrebné počuť vôbec. Film to v podstate neposúva absolútne nikam. Je to tu asi len preto, aby to lepšie vyznelo. Inak to dokopy opodstatnenie nemá. Najmä z toho titulu, že tu máme veľmi jednoduchý romantický príbeh, ktorý dokopy neponúka nič originálne, nič zaujímavé alebo aspoň trošku inovatívne. Takéto scenáre sú doslova robené šablónovito. Viete kam to pôjde aj k čomu to dospeje. Najzaujímavejšie na tomto filme je pre mňa meno Austin St. John. Možno vám mnohým to meno nepovie nič, no fanúšikovia série "Mighty Morphin Power Rangers" sa určite rýchlo zorientujú. A musím povedať, že hoci som ho nevidel roky, stále by som v ňom spoznal Jasona. A je aj najzaujímavejším elementom tohto filmu. Okrem toho je tu trénerom zápasenia. Čo je celkom zaujímavé. Ostastní tu dokopy neponúkajú skoro nič. Stephen Baldwin je nudný a nemá tu dokopy čo pridať, David Lee Smith je náš typický hlavný hrdina a Ashley Bratcher tu hrá ženu, do ktorej sa zamiluje. Ak máte radi filmy, kde (ako sa na TV Doma hovorí) je stvorené pre romantiku, tak si to možno užijete. No na mňa je to vysoko staré a nezaujímavé. Hodnotenie: C ()