Vánoční princ: Královské dítě

Marshall Harvey

Scénografie:

Ian Bailie
  • silentname

"A Christmas Prince: The Royal Baby" je tretím filmom v sérii o kráľovstve Aldovia a ich starostiach.A teraz bude mať nová kráľovná malé bábo. Ale okrem toho sa bude podpisovať obnovovanie mierovej zmluvy so susedným kráľovstvom, pretože platnosť 100 rokov má práve na tieto Vianoce vypršať a je potrebné opäť podpismi potvrdiť svoj cieľ zachovať mier. Lebo ak nie, tak nový potomok bude podľa dokladov z histórie prekliatym. Z toho čo som práve napísal, si už asi musíte o filme myslieť všetko, no podľa mňa je to celkom pozerateľné. Celá táto séria je pre mňa skoro ako malý vianočný zázrak a som fascinovaný, že títo ľudia sú ochotní sa opäť dať dokopy, aby natočili ďalšie pokračovanie. Teda až na jednu výnimku, ale to nebudeme riešiť. Očividne dávajú do toho celé svoje srdce a majú z toho radosť. Alebo im to minimálne platí ich účty. A čo je zaujímavejšie, tak ľudia z nejakého dôvodu chcú, aby táto séria pokračovala ďalej. A tak tu máme tretí diel. Ktorý mimochodom príchod dieťaťa má len ako bočnú filmovú líniu. Najdôležitejšie je nájsť tie stratené dokumenty, aby sa stihli podpísať najneskôr 24. decembra pred polnocou. Postavy sa moc nezmenili, naše nové postavy sú mi ale sympatické. Mám rád mladý pár zo susedného kráľovstva a sú rozhodne veľmi príjemným spestrením tohto filmu. Vyzerá to opäť celkom dobre, Vianoce z toho cítiť a mám rád niektoré postavy. No podobne ako v minulom filme som nemal pocit, že by do toho dali nejakú veľkú energiu. A pôsobia viac unavene a menej romanticky, než počas minulých filmov. Klišé je tu samozrejme do aleluja a viete od začiatku ako jednotlivé scénky pôjdu ďalej. Jediné čo je zaujímavé na tomto filme je asi to, kto ukradol tie dokumenty. A následne schoval. Až neskôr som začal túto postavu podozrievať. Ale zapracované to bolo dobre. Ak ste mali radi predošlé filmy, som si istý, že vás poteší i tento. Ak nie, fanúšikom série sa nestanete. Moje hodnotenie bude rovnaké ako pri predošlom filme. Niektoré veci sa oproti tomu zlepšili, iné pôsobia ako pokazené. Vezmite si z toho čo chcete. Hodnotenie: C-(7.12.2019)

Dámy a pánové, vřele doporučuji tento kvalitní filmový zážitek plný lahodných klišé, výživných hereckých výkonů, kořeněného drama, nasládlé atmosféry a čistého šílenství.(6.12.2019)

• chrispe

Pokud jste stejně jako já viděli předchozí dva filmy, tak už víte co čekat a věřte, že je to na stejný brdo. Postavy jsou stále spíš míň než víc sympatické a ten všudypřítomný feminismus (nebo jak to nazvat) ke konci už leze na nervy.(7.12.2019)