Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • J*A*S*M
  **

  Hodnotím sice relativně nízko, ale neznamená to, že bych od tohoto povídkového filmu (nebo spíše pásma kraťasů, z nichž některé snad nemají ani minutu) diváky odrazoval. Některé minipovídky jsou totiž vážně dobré, třeba takový "The F*cking Creepy Kid In Apartment B" má fakt super nápad. Je to prostě něco jako Abeceda smrti ještě za méně peněz, což znamená, že každý si zde pro sebe nějaký obstojný kousek najde ... a že jako celek se "film" vlastně ani příliš hodnotit nedá.(6.9.2015)

 • Mr.Apache
  *

  Dvě nebo tři slušné mikropovídky téměř bezezbytku naplňují Buňuelovo rčení, že v každém špatném filmu se dá najít pět dobrých minut.(8.8.2016)

 • Marceloo
  ***

  Tento horor je zložený z niekolkých desiatok krátkometrážnych hororových filmov, v ktorých sa vystrieda niekolko hororových subžánrov. - Ja osobne mám tieto antológie velmi rád hlavne preto, že si tu každý hororový fanúšik nájde niečo, čo sa mu bude páčiť. A ak sa náhodou stane to, že by bola niektorá z poviedok naprosto katastrofálna, bude trvať len niekolko minút. Najviac ma zaujali dve poviedky so psami, ktoré sa mi velmi páčili. Najčastejšie sa tu vyskytujú krátke duchariny s občasnými lakačkami. Tento horor ma vôbec nesklamal a v hororovom žánri patrí k tohtoročnému priemeru. + herečka z Oculus + herečka z The Burning Dead(6.9.2015)

 • Dellamorte
  ***

  Velice hezkej Halloween present, ktorý s priateľmi dokážem skonzumovať bez toho, aby som pořád otvárala bránu candy kidkom. Zlepené kúsky osve hodnotiť nemienim ( je ich 21 ) no dátumovo by som ten bod navrch práskla. Sem s Volume XYZ(22.6.2015)

 • George Stobbart
  ***

  21 malých zákuskov pomerne nenáročnej, ale obstojnej hororovej zábavy. Primárne smerované na halloweensku párty, pohodovo však funkčné i mimo nej. Osobne sa mi najviac páčil segment "Mother" a najmenej "Bad Eggs". Som vcelku zvedavý aj na Vol.2, ktoré by malo vybehnúť už v októbri.(1.9.2015)

 • pornogrind
  ***

  Většinou u těchto povídkových filmů prohodím ke každé povídce pár řádků a samostatně ji ohodnotím. 21 kousků je ale dost a to by bylo nadlouho. Jako celek se to samozřejmě těžko hodnotí. Kvalita příběhů ( jak už to bývá ) je kolísavá. Žádnej příběh není ale vyloženě odpadovej. Určitě si tam najde každej svoje. Za sebe říkám že je to v pohodě koukatelný. Nejlepší povídkou pro mě byla PERSEPHONE společně s HAPPY BIRTHDAY. Zato největším úletem byla povídka BITTER, kterou bych sem asi ani nezařadil. Každopádně pobavila.(21.6.2016)

 • Morholt
  ***

  Docela koukatelná sbírka minipovídek, ve které si díky velkému záběru každý najde to svoje. Vybírat nejlepší a nejhorší nebudu, ale potrpím si na různé bubáky a z tohoto hlediska jsem spokojen. Ale ani další storky nebyly špatné a určitě by některé z nich stály za širší rozpracování. Docela se těším na Volume Two. 60%(22.6.2016)

 • Hapretor
  odpad!

  Ani jedna povídka. Všechny stály za ...... !!! - Humus.(24.7.2016)

 • Rockerman
  ****

  Směs minipovídek různých podob hororu a to včetně parodie. Některé excelentní, jiné horší, ale celkově velmi dobře dívatelné a zábavné. Nejlepší kousky jsou obě povídky se psy a obě povídky s dětmi. Jako top je myslím epizoda o neustále se rozcházející se ženě s muži The Lover!(22.7.2016)

 • batuzekk
  *

  za mě opravdu mizerná věc, kterou jsem ještě pred půlkou vypl...(22.7.2017)