Odvrácené póly

• Itálie Poli Opposti (více)

Stefano je terapeut, ktorý pomáha párom nájsť cestu späť jeden k druhému. Claudia je právnička, ktorá sa špecializuje na rozvody. Obaja bývajú aj pracujú na tom istom poschodí v jednej budove, takže náhodným stretnutiam sa nedá vyhnúť. Ich susedský vzťah sa začína komplikovať, keď si navzájom začnú konkurovať a na úkor druhého strácať klientov. (STV)

Aljak

Nebolo to úplne na zahodenie, ale asi každému bolo jasné, kam celý tento film o prvotnej antipatii bude smerovať. Takých filmov s rovnakou schémou založené na tom, že "protiklady sa priťahujú" už bolo až-až, akurát postavy sú vždy inšie. Najlepší závan do príbehu priniesol paradoxne nie rozvíjajúci sa vzťah medzi Stefanom a Claudiou, ale to puto, ktoré vzniklo medzi Stefanom a jej synom. Len škoda, že to bolo celé tak priehľadne predvídateľné. ()

silentname

Ak chcete ľahký, predvídateľný film, ktorý ale nikoho neurazí, tak toto je presne ten typ romantickej komédie pre vás. Viete presne čo sa udeje, viete presne ako to skončí, no pokiaľ do toho s tým idete, je to pozerateľné, nie je to hlúpe a má to pá momentov, ktoré sú aj veľmi vtipné. Presne ten typ filmu, ktorý je - "OKEY". Nič viac, nič menej. Hodnotenie: C ()

Vesecký

Evropský film podle stylu nejprimitivnějších "komedií" Hollywoodu, jakých můžeme vidět na našich TV kanálech stovky. Nápad dobrý, chyběla mi tam ale určitě větší klasicky italská ztřeštěnost, tohle bylo skutečně velice blízké produkci L.A. a místy se mi z toho dělalo nevolno. Nejen, že tam byly tři scény se sexuálně menšinovými partnery, což je asi předepsáno pro současné filmy z Bruselu, ale definitivní srážku hvězdiček znamenal svatý Valentýn. Life Style by America, nothing for me. Ani dívat se na to kolem sebe, natož se na to koukat v TV. ()

Marek1991

Nebolo to zas až tak zlé, aj keď, bolo to predvídateľné, to áno. Bolo tam aj veľa náhod, ale bavil som sa. Možno mi chýbali romantické filmy s dávkou humoru alebo ma bavilo ako to hrali, no hlavne to bola oddychovka zo súčasnosti bežných ľudí. ()

tron

Panebože toto bolo čosi príšerné, som to "musel" pozerať na nočnej a miestami som si myslel, že to neprežijem. V mnohých scénach som si prial, aby do miestnosti vtrhla svorka besných bernardínov a zaživa ma roztrhala. Talianska kinematografia je podľa mňa dosť strašná. Niečo ako nemecká alebo rakúska, akurát teda možnože o CHLP lepšia. Nevtipné, nepôvabné, herci nič moc, scenár zaspal dobu. Takéto filmy ozaj niekoho úprimne bavia? A ak áno, tak koho? Nemyslím to ako urážku, len ma to zaujíma. fakt ma to zaujíma. Vlastne ma to takmer až fascinuje. ()