Trafika (TV pořad)

Účinkují:

Martin Jirman (mod.)

Lukáš Záhoř

Viktor Vokjan

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• Ivoshek

Viděl jsem ho i živě a je to shodný dojem. Není vtipný. Chtěl by být, ale není.(23.11.2019)

Stopáž cca. 3 minuty, tak tři hvězdy :-) zvedni to na pět minut a bude pět hvězd.(19.11.2019)

• cdome.82

Krásnej vhled do bídy českýho standupu. To není o Martinovi, z Heleny taky nebude Madonna. Možná to bude tím formátem - humor má mít prostor se rozvinout a tady je to krabice od bot v zaseknutým výtahu. Beru, že ne vždycky je posvícení a každej den něco po ránu vymyslet může to být náročný, ale co je pravidelný a co mě nejvíc irituje je ten "vtípek" na konci, kdy pokaždý Martin vypadá, že by potřeboval domů a myslí si, že si dá ještě slogan a zatlačí a hodí ho tam a byť skoro už dřepí-čuměj lepší nápady-jen si je najít, Martine...(15.11.2019)

Super dílo, ale na 88% to nemá, oproti Statečnému srdci chybí Mel Gibson, Skotové a ukazování nahých zadků.(20.11.2019)

Milé krátkometrážní dílko. Autor vstává každý den v pět, aby mohl divákům přečíst titulky z denního tisku. Na Oskara to není, ale coby inovativní počin hodnotím pěti hvězdami. A za to do budoucna očekávám trvale rostoucí kvalitu :-)(19.11.2019)

genialní věc, škoda že to ho vno vinách není víc. :)) je to jednoducha kratka nenarocna zabava a je to delany skvele. v porovnani se Stankem je to nebe a dudy, Jirman umi vtipy podat.(20.11.2019)

Mnohem vtipnější než Staněk (to není zase tak těžké). Souhlasím - končit se má včas. Po připsání mých 5 hvězd, pořád jen 86 %. Tak si ještě musíš natáhnout budík, Martine Jirmane. BTW 88% má i Psycho. Oceňuji jak Tvé Statečné srdce zvládá to Psycho.(23.11.2019)