Vánoční tajemství

• Německo Zeit der Geheimnisse (více)

Epizody(3)

Vánoční setkání otevírá bránu do minulosti. Třídílný seriál, který nahlíží do těch nejniternějších zákoutí složité rodinné historie. (Netflix)

Saxicola

Odkrývání starých frustrací a traumat tří generací jedné rodiny za pomoci série flashbacků. Rodinu se snaží udržet jakžtakž funkční matka/babička, která ze všech těch pošahaných tvorů skrývá nejstrašnější tajemství, a možná právě proto z nich jedná nejracionálněji. Osamělý dům u moře ještě posiluje celkový dojem podivínů žijících odtrženě od normální civilizace. Přesto si některé postavy dokážou získat sympatie diváka, který jim fandí, aby se z toho kolotoče životních omylů dokázaly vyhrabat. ()

zdenny

65 %. Zajímavá byla postava Petera - zkurvený levicový revolucionář terorista. Toto v Německu vzkvétalo v 70. letech a dnes to sedí v evropském parlamentu. Všechno to jsou marxističtí eurobolševici k smrti nenávidící kapitalismus a západní společnost vzrostlou na křesťansko-židovských základech. A my se z toho prostě neponaučíme. Tak dlouho budeme ty kurvy tolerovat, až zjistíme, že se nám naše civilizace rozpadla pod lenivými a zhýčkanými pupky. ()

Jaro.Krafcik

Názov ma veľmi upútal, no obsah tohto len troj dielneho seriálu už menej. Vôbec tomu nesedelo prostredie pri mori. Nemci natočili nudnu drámu, ktorá má s vianocami spoločné len veľmi málo. Drámy ma nikdy nejako nebavili a táto seriálová dráma od Netflixu už vôbec. Fakt som rád že to malo iba 3 časti. 2* ()