Důkaz číslo 6567891234 mojí TED přednášky na téma "Proč je zamilovanost tak extrémně na píču". (Koukám, že co do mimóznosti překladu má "Proč? 13x proto" těžkou konkurenci. Co za vysloužilý sportovní novináře to pro ten Netflix proboha dělá?)(9.4.2020)

Tenhle seriál hodně připomíná nespočet jiných filmů a seriálů, kde se na pozadí střední školy (tady především v dívčím světě) odehrávají intriky (např. Riverdale, Skins, Euforia a desítky dalších), kvalitou se ale vyrovná spíše jen těm průměrnějším (které tu nevyjmenovávám). Není tu nic, co by už dřív nebylo kdekoli jinde, herečky nejsou špatné, Beth mi hrozně připomíná Effy ze Skins, trenérka zas Rachel McAdams, ale není to tak poutavé, aby stálo za to chtít druhou sérii. Fanouška teen dramat a thrillerů to ale zase na chvilku (necelých deset hodin) zabaví. Taky jsem to zvládla dokoukat, ikdyž bez větší motivace.(21.4.2020)

Holky perfektní, zákeřný, nevypočitatelný a některý i pohledný. Seriál kazí především mongoloidní obludná "trenérka", která místo trénování šoustá kde to jen jde atd, tahle postava se nepovedla od obsazení počínaje a jejím ztvárněním konče.(22.4.2020)

• VeronicaLake

Tento seriál je tak trochu ako piatkový večer s kamarátkami. A jedno či máte 16 alebo 28. Proste ste sa celý týždeň nevideli a tešíte sa že v piatok niekam spolu vyrazíte. Nuž ale úprimne, keď máte 16 každý piatok je najlepšia párty na svete a ten ďalší už, aby tu bol. A keď teda už to ťahá k tej 30tke je milión iných vecí ktoré sú trochu viac v centre vašej pozornosti, než ten party piatok... aj keď vlastne ten odvaz raz za čas si radi užijete. Tak ako tak...toto nie je piatok, po ktorom túžite, bez ohľadu na to či máte 16 alebo 30. Pýtate sa prečo? No… noo… nooo vždy keď idete na záťah v ten piatok viete, že možno to nebude nič moc, nič nezabudnuteľné a možno sa dokonca až príliš opijete a potom pohádate na nejakej blbosti s dievčatami a ten Váš úžasný objav po prebudení bude vyzerať ako lúzer/ka ale je to vlastne jedno. Pretože vždy je šanca že piatok s kamarátkami bude niečo úžasné a nezabudnuteľne. A teda Vám v podstate nejde o to aký výsledok tá noc prinesie lebo proste sú to Vaše kamarátky a máte ich zo srdca rada aj keď ste niekedy na nože, je bez pochýb že aspoň raz za čas z tej Vašej piatkovej párty vznikne niečo nezabudnuteľné... no... nooo. noooo Z tejto nie. Z Dare Me nezaprší. Táto párty je celá zle. Miesto vodky s džúsom ste si si nejak nečakane do systému dostali halucinogén drogy alebo pančovaný alkohol z Likerky Haviřov a miesto klasického doťahovania a klebetenia a flirtovania pri bare si najprv chcete užiť divoké lesbicke dobruzstvo a potom podrezať všetky krky okolo a vykúpať sa v ich krvi. Doslova. Nedívajte sa na to. Fakt nedívajte sa na to. Proste ak máte chuť na masochistickú lesbickú rave party radšej si pichnite pero do stehna a prestavujte si pri tom tu prsatú moderátorku z Novy. Ale nedívajte sa na to. Hádzanie tenisovej loptičky o stenu je väčšia zábava. Alebo počúvanie susedov ako súložia. Fakt nedívajte sa na to. Stratíte nádej že seriály ešte možu byt zábavné, nielen prvoplánovo šokujúce a tupé. Bez deja, bez logiky bez čohokoľvek než oooh, chcem šokovať elementu. Nedívajte sa na to.(22.5.2020)

Na môj vkus bol začiatok veľmi naťahovaný a poriadne sa rozbehlo až na konci, čo je škoda. Postavy mi neboli veľmi sympatické, no asi to bol úmysel. Každopádne tam najviac určite vyčnievala postava Beth, ktorá ma aj celkom bavila. Koniec zostal otvorený pre druhú sériu, keď nejaká bude. Dare me je skôr taká jednohubka. Za mňa celkom solídne 3*(5.5.2020)