Ústřední postavou romantické komedie Casting na lásku je neúspěšná herečka Stela Nebeská, která s blížící se čtyřicítkou zjišťuje, že velkou díru do světa už asi neudělá. Ztrácí angažmá v divadle, kde stejně hrála jen nevýznamné role. Po kariérním neúspěchu přichází i osobní – manžel jí začne podvádět a ani se to nijak moc nesnaží skrývat. S porážkou od života se ale Stela nemíní smířit a rozhodně se nevzdá bez boje. Zapřisáhne se, že si stůj co stůj najde někoho, před kým její manžel zbledne závistí. Zahájí tedy velkolepý konkurz na novou lásku. Začne se seznamovat, ale co schůzka, to výstřední a nepoužitelný nápadník a každé rande končí fiaskem. Najde nakonec Stela toho pravého? Nebo všichni pořádní muži už vymřeli? (Bontonfilm)

tsatsiki

Eva Toulová konečně natočila film.Natočila film, co má dobrý scénář a není to sra**a jako všechno, co doposud natočila.Navic k tomu měla dobře herecké obsazení, které nepřehrává, jako Morávková v jejím předešlém filmu.Navic pozitivem je, sama Toulová tu měla malou roli a nekazila si film svým(ne) herectvím jako u Revizorů.Hlavni postava obstojně zahrála svou roli, a Langmajer a Latiňak taky pobavili.Není to žádné veledílo, ale na oddych, odpoledne ke kávě nebo večér, když člověk nechce koukat na Ordinaci nebo Ulici, tak je to dobré.Jen Řezníček byl úplně bez výrazu a vůbec mě nebavil a to jsem mu přál, aby tu měl větší roli, protože jich moc nemá. Neveřil sem, že to někdy udělám, ale dávám Toulové2*. Za mě tento film má 40%.Ale Morávková tu mohla mít nějakou roli.Klidně mohla hrát roli paní Toulové.Morávková mohla být režisérka na začátku a Toulová mohla hrát produkční se smlouvami. ()

Alden_Larson odpad!

Ze všeho nejvíc je film nudný. Není vůbec originální a je často předvídatelný. Hlavní postava má jakousi archu, ale nemá žádnou osobnost, takže je těžké se do jejího příběhu zainvestovat. Většina hereckých výkonů jsou dost dobré na to, aby mi způsobily bolesti hlavy, jiné jsou ale otřesné. Dialogy nejsou dobré a film mi nepřišel vůbec vtipný. Taky se mi vůbec nelíbí vzhled filmu, skoro celý vypadá jako sitcom a některé scény mají otřesné osvětlení. Ani hudba není dobrá, spíš je trapná a skoro se nedá poslouchat. 0/10 ()

rigby

Existují i horší filmy. Tady byly aspoň přece jen nějakým způsobem dodrženy jakési postupy a blbost zjevně nebije do očí, jako u jiných filmů. S velkou nadějí dávám jednu hvězdičku útěchy. ()

MrEdDy odpad!

Že já se vždycky nechám přesvědčit, abych se podíval na nějakou českou rádoby komedii a ještě romantickou. Tohle je přátelé taková sračka, že to svět neviděl.. ()

Slepejsek

Reálně snůška pseudovtipných a pseudoromantických klišé a zažilých schémat, které mají fungovat jako holčičí pohádka nebo spíš červená knihovna pro odkvétající... Nejhorší pro romantickou komedii je, když celé promítání marně čekáte na důvod proč se zasmát a po necelé hodině a půl vyjdete ze sálu jakoby vás tři hodiny valchovaly VZPOMÍNKY NA AFRIKU... Pocitově - tak nějak po chlapsku - oceňuju jediný vtip ("...možná jsem zapomněl spláchnout...") a tak nějak "tradiční" vrchol v souboji šedá myška vs. hvězda (za zenitem) ... ()

Sfaxia odpad!

„Za mě jde o nejkrásnější natáčení. Nikdy se mi nestalo, že by šlo něco tak hladce a všechno nám vycházelo jako tady,“ podotkla režisérka Eva Toulová. Nejkrásnější natáčení a výsledek neuvěřitelná sračka. Tak hlavně, že to šlo hladce. Jak může někdo tvrdošíjně dělat práci kterou neumí, to nikdy nepochopím. ()

sitmin

Tak jako mocný Hitchcock i Evička Toulů se ráda obsazuje do svých eposů a to není zdaleka jediná paralela mezi těmito dvěma velikány světového filmu. Oba používali záchod, oba jedli jídlo a v neposlední řadě oba nosili někdy spoďáry. Takže vidíte, Evička je taky geniální. Jak jinak si vysvětlit to, že po dvou jejích filmech, které dohromady vydělaly 17 korun a kritici se po nich mlsně olizují doteď, se jí podařilo nejen sehnat další peníze, ale ještě přemluvit pár herců a hlavně neherců, aby se na dalším klenotu podíleli i fyzicky?! To není jen tak.. Hlavní hrdinka Stela Nebeská, což je naprosto věrohodný jméno, je hérečka, co měla jednu úspěšnou divadlení hru před deseti lety a od tý doby chodí po castinzích na role dvacetiletých holek a je celá rozčarovaná z toho, že jí nikdy neobsadí, protože jí je čtyřicet. Záhada.. Její manžel je výbornej kokot, co s ní vytírá podlahu, zahybá jí a chlastá pívo na gauči a tak se Stela rozhodne, že si najde jiného pána. Protože je rok 2020 a možností je nespočet, rozhodne se, že si domluví rande s chlápky, co jí posílali poštou nabídky k sňatku po zhlédnutí jejího grandiozního výkonu v již zmíněné divadelní hře. Co na tom, že je to deset let zpátky, nemá ponětí, jak vypadaj nebo jestli jsou naživu vůbec?! Takže úžasný rande střídá báječný rande a nakonec se Stela vyprcne s nejtlustším hercem, kterej existuje, dostane roli v Londýně, což dává smysl, protože nevytáhne prdel z čech a anglicky umí jenom havárjů a všecko je dobrý! Mezitim se často ráda na podiu válí po zemi a když jde někam pěšky, úplně zapomene, co je čas a bez problémů dojde z Českýho Krumlova do Prahy. Kamera klasicky mistrná, zvuk křišťálově čistý, scénář je noblesní a humorný zároveň a obsazení je zkrátka mňam. Nechybí obligátní reklama na Bandi, rozpačitá romance a hlavně postava jakési producentky, která je ve filmu tak neskutečně toporná a ochotnická, že jsem si ji musel gůglovat a ejhle! Ona je to sama paní režizérka a tím se nám kruh uzavírá. Lahůdka od Andulky po žížalu. 5 hvězd jasnejch.. ()

Peabody odpad!

Nějak nechápu Ondřeje Kulhánka, že do toho Bontofilm šel, docela by mne zajímala smlouva, kterou uzavřeli. Režijně slabé, herci skoro chybějí, protože Milan Šteindler v těch estrádách zapomněl co kdysi uměl, jiná uměli prince (jsou tu dva)., nebo teenagery, ale jinak nic moc. Proč je tu Igor Bareš nechápu. Film je o ničem, dramaturg ho neviděl ani omylem, na režii se asi stavba příběhu neučí, nebo paní Toulová zrovna chyběla. Jestli na tohle dal peníze Fond, tak hanba. ()

Nerdik odpad!

Za každým filmem je hodně úsilí a častovat ho odpadem se už pro tu námahu nemá. Ale tady je špatně opravdu všechno od scénáře, přes kameru, zvuk, make up až po naprosto děsivou nerežii. Paní Toulová by měla změnit řemeslo, protože už nejmíň třikrát dokázala, že režisérkou není. Je mi líto těch herců, kteří se s tím spojili. Velký vykřičník pro Bonton a Primu, že se s tímhle spojili. Takhle se český film zdiskredituje natolik, že na něj za chvíli nikdo nepřijde. ()

Hombre8

Vzal jsem to od začátku jako oddychovku a taky to tak dopadlo. Věřím, že si tento film publikum najde, protože je to vděčné a věčné téma. Dokoukal jsem na rozdíl od asi většiny pánského diváctva celé a zase tak úplná kravina to nebyla, nenalezl jsem nic vyloženě debilního. ()

mia.com

Ja mam tento zanr rada, ale zrovna tohle bylo celkem nudne a o nicem, jenom se to taaaaaaaaahlo a nepomohly tomu ani mensi role par slavnych hercu. Nedivim se, ze ustredni herecku neznam, protoze neumi hrat a je nemastna neslana.. ()

Mikovec

Musím říct, že v tomto případě mě nízké hodnocení poměrně překvapilo, romantické komedie nesnáším, ale v tomto případě šlo poměrně o dobrou jednorázovku, kdyby tam nebylo každých 10 minut nějaké kdákání, mohlo to být lepší. Uvažoval jsem mezi 2-3, přikláním se spíše ke třem. ()

vladi3 odpad!

Na svete su 3mld muzov a ona vychyta takeho debila… no, ak by ta pica vedela vsetky jazyky sveta, mozno by si z 3mld vybrat mohla, ale kedze je to ceska nana, ma sancu max v ceskoslovenskom priestore. A kedze je to aj pica, moze byt rada, ze je rada. ()

quokam

Teda osobně bych to tak tragicky nevidel. Rozhodne o tridu lepsi nez napriklad Rekni to psem, natoceny nezpochybnitelnymi profiky s evidentne bohatsim rozpoctem. Casting vybornej, cameo si s chuti zahral nejenom bard Igor Bares, ale i mladsi z bratru Langmajeru (maj vlastne podobnej has), Vydra, a dokonce i Censky, po dlouhe dobe,  byl takovej uvolnenej. Martin Sitta vystrihl dokonaleho zaporaka.  K negacim snad jen uz mnohokrat ofrknuty omyl se sourozencem, neexistujici chemie mezi obema romantakami (a ne, par radoby zamilovanych scen v parku chemickou atmosferu nevyladi) a prilisne spolehani scenaristky a rexiserky na vnitrni monolog postavy. Co se tyce urcite miry kycovitosti, klysovitosti,  nadsazky a odtrzeni od reality autorka velice dobre balancuje v intencich zanru. 5/10. ()

Cacorka_eliz odpad!

Mrzí mě, že Eva Toulová kazí pověst své Alma mater, která má sama co dělat se svou současnou situací a současnými výsledky. Je zvláštní, že režisérka neumí pracovat s hercem, ani dialogem - ať už na papíře, nebo před kamerou. Kamera je místy velmi amatérská, zbytek filmu připomíná cvičení 1. ročníku Střední filmové školy, stejně tak jako scénář a dramaturgické uvažování nad situacemi a postavami. Casting příšerný a Igor Bareš smlutně zaprodaný :-( Romantická komedie je žánr, který se dá udělat dobře a se ctí, tohle je jen devastace filmové kutlury naší země. I hudební skladatel by měl mít úctu ke své profesi a pokusit se alespoň vytvářet nějaké zajímavé harmonické a melodické nápady, nikoliv jen mlátit prázdnou slámu tónů, které po čase lezou člověku na nervy. Můžu ovšem uznat, že se Toulová od posledního filmu k průměrnosti alespoň o pár procent přiblížila. Za mě by ovšem neměla dostat právo na distribuční film, který je bohužel i po technické stránce zcela amatérský, až se divím, že je distributorem Bontonfilm. ()

Redyx1 odpad!

Čekal jsem po delší době dobrou komedii,ale ve finále jsem v kině sledoval trapnou frašku plnou odporných klišé a rádoby hlášek,které měli být vtipné.Obsazení herců katastrofa a Bareše jako nápadníka pro 36 letou kočku to bylo nejhorší porno co jsem kdy viděl.Jinak oceňuji velmi dobrý výkon hlavní hrdinky... ()

Qwat odpad!

Hele, lidi z Bontonfilmu, vy máte speciální oddělení na zakládání fakeových účtů, abyste zdvihali hodnocení mizerných filmů, které produkujete? Musíte být na sebe a na svoji práci opravdu hrdí xD ()