Picture a Perfect Christmas

(TV film)
  • Slovensko Dokonalé Vianoce s pestúnkou

Sophie Griffithovej (Merritt Patterson) sa jej kariéra fotografky naozaj úspešne rozbieha, zdá sa však, že v osobnom živote nedokáže nájsť rovnaký druh úspechu a naplnenia. Počas návštevy svojej zranenej babičky v malom americkom meste Bainbridge Island súhlasí Sophie s tým, že bude dočasnou pestúnkou deväťročného chlapca Troya (Luke Roessler) žijúceho v susedstve a popri tom zažije nepravdepodobný románik s jeho strýkom Davidom Murphym (Jon Cor). Uvedomujúc si, že práve David môže byť to, čo jej v živote doposiaľ chýbalo, musí Sophie čeliť svojmu súčasnému priateľovi, najväčšej pracovnej výzve svojej kariéry, a rozhodnúť sa, či je pripravená otvoriť svoje srdce. (TV Doma)

Johnny.ARN odpad!

Mám rád takéto filmy. Môžte pri nich žehliť, pozerať UFCčko, vyštudovať kulturológiu v Nitre alebo to ani vôbec nezapnúť a stále budete vedieť, o čom to je a ako to skončí. ODPAD! ()

Arsenal83

Neviem odkiaľ sa tu zobralo takéto hodnotenie, ktoré siaha skoro k červeným číslam. Asi hlasovali všetci herci i štáb. Pretože inak film nijako nevybočuje z typického sladkého filmu na TV Doma, romantika, Vianoce, proste otrepané klišé. Ale našli sa aj vtipné momenty, priznávam, najmä situácia s najímaním pestúnky. Inak plynulý prejazd romantikou od začiatku až do konca, objavia sa malé nástrahy, ale všetci vedia vopred, ako to skončí. ()