Picture a Perfect Christmas

(TV film)
  • Slovensko Dokonalé Vianoce s pestúnkou

Sophie Griffithovej (Merritt Patterson) sa jej kariéra fotografky naozaj úspešne rozbieha, zdá sa však, že v osobnom živote nedokáže nájsť rovnaký druh úspechu a naplnenia. Počas návštevy svojej zranenej babičky v malom americkom meste Bainbridge Island súhlasí Sophie s tým, že bude dočasnou pestúnkou deväťročného chlapca Troya (Luke Roessler) žijúceho v susedstve a popri tom zažije nepravdepodobný románik s jeho strýkom Davidom Murphym (Jon Cor). Uvedomujúc si, že práve David môže byť to, čo jej v živote doposiaľ chýbalo, musí Sophie čeliť svojmu súčasnému priateľovi, najväčšej pracovnej výzve svojej kariéry, a rozhodnúť sa, či je pripravená otvoriť svoje srdce. (TV Doma)

Arsenal83

Neviem odkiaľ sa tu zobralo takéto hodnotenie, ktoré siaha skoro k červeným číslam. Asi hlasovali všetci herci i štáb. Pretože inak film nijako nevybočuje z typického sladkého filmu na TV Doma, romantika, Vianoce, proste otrepané klišé. Ale našli sa aj vtipné momenty, priznávam, najmä situácia s najímaním pestúnky. Inak plynulý prejazd romantikou od začiatku až do konca, objavia sa malé nástrahy, ale všetci vedia vopred, ako to skončí. ()

Johnny.ARN odpad!

Mám rád takéto filmy. Môžte pri nich žehliť, pozerať UFCčko, vyštudovať kulturológiu v Nitre alebo to ani vôbec nezapnúť a stále budete vedieť, o čom to je a ako to skončí. ODPAD! ()