Reklama

Reklama

Tichá párty

  • Argentina La Fiesta Silenciosa (více)
Thriller
Argentina / Brazílie, 2019, 87 min (Alternativní 83 min)

Obsahy(1)

Den před jejich svatbou se Laura s Danielem vydávají na rodinnou venkovskou usedlost. Pár je pod velkým tlakem. Laura se rozhodne vyrazit na procházku a skončí v domě mladého souseda, kde právě probíhá tichá párty. Původně zábavný večer se však záhy promění v násilný a hrůzný zážitek. (Cinemax)

Recenze (3)

Trevor 

všechny recenze uživatele

Koprodukcia Brazília a Argentína nie je zrovna niečo čo by bežný filmový fanúšik pozeral pravidelne. Keď však už stanica Cinemax takýto kúsok priniesla a ja som si krátil čas na prvý domáci finálový zápas po 28 rokoch mojich Habs dal som tomu šancu napriek percentám ktoré to tu má a výsledok nebol vôbec zlý. Svadba nebola krásna ani veselá, jeden pomaranč mal vzťah s mandarinkou Darinkou nahnutý už dávno prrd ňou ale nakoniec sa vďaka jednej udalosti spolu so svadobným otcom spojili. Vytknúť by sa dalo mnoho nelogických krokov postáv či nie dokonalé herecké výkony ale pri filmoch z (relatívne) exotickej produkcie je človek väčšinou menej prísny vo svojom hodnotení... ()

kolemjdouc odpad!

všechny recenze uživatele

podle obsahu jsem myslela že děj bude jiný,Že se to zvrhne a z nevěsty se vyklube totální magor,to bych fakt nepředpokládala.Doma neslaný, nemastný skoro manžel a otec který je jí posedlý a neustále se jí dotýká...tak vyrazila bez pozvání na party mezi mladé lidi za humna.Na nervy už mi lezla konverzace v autě těch dvou magorů když byli na cestě k otci ,kde se měla odehrávat svatba.Protivná kamera, kdy s ní kameraman běhal za herci a když doběhl tak se ještě záběr komýhal jak byl zadýchaný......herečce bylo v době natáčení 43 let a bohužel to bylo i vidět i když si vzala minisukni ()

Reklama

xmatysekx 

všechny recenze uživatele

Nic moc jsem od toho nečekal, ale nakonec to bylo vlastně docela zajímavé a načasováním se to hodilo ke kauze Dominka Feriho. Pěkně se to zlomilo tak v polovině a mělo to následně spád... ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama