Ty, já a apokalypsa

• USA You, Me and the Apocalypse (více)
USA / Velká Británie, 2015, 7 h 9 min (Minutáž: 42–43 min)

Tvůrci:

Iain Hollands

Mathew Baynton, Jenna Fischer, Joel Fry, Gaia Scodellaro, Paterson Joseph, Anna Jones, Kyle Soller, Rob Lowe, Fabian McCallum, Bronagh Gallagher (více)

Epizody(10)

Se světem se má během pár dní střetnout 13 km dlouhá kometa. Blíží se nevyhnutelná apokalypsa, která dost určitě změní svět jednou provždy. V těchto podmínkách se odehrává příběh několika odlišných lidí, z různých koutů světa. Příběh plný chaosu, strachu o život a jiných mezních situací. Ať se týkají sociálního zařazení, víry či způsobu vypořádávání se s nastolenou skutečností. (geklon)

Krystian

Tak mám shlédnutý celý seriál a musím říct, že nerozumí těm negativním komentářům. Je to vtipné, je to zajímavé, je to promyšlené a je to netradiční. Spousta otevřených dějových linií mi nedá spát a musím na ně stále myslet!! Příjde mi to jako skvělá práce. Bavilo mě to moc. ()

faborka

Hodnotím po shlédnutí celé série a líbilo se mi to moc a moc. Velice netradiční, vtipné a setkání britského a amerického způsobu života bylo velmi neotřelé. Rob Lowe byl naprosto nejlepší, nechce se mi věřit že skutečně umřel a v případné druhé sérii se neobjeví. Ale vzhledem k tomu že řeky se rozestupují a mrtví promlouvají skrze malou holčičku, může se ještě stát cokoliv. Bohužel, seriál byl zrušen a štve mě to. ()

Baerdeller

Podobně ujeté jako Wrong Mans, ale celkově o kapku slabší... Přesto je to dost dobré. Speciálně některé vedlejší role (Jenna Fisher, Rob Lowe, Megan Mullally) či jen štěky (Nick Offerman) se obzvlášť vydařily. 4**** ()

Gharr

You, Me and the Apocalypse Seriál o tom, jak se Ariel (ne ta mořská víla) snaží najít a získat zpět svou životní lásku, která ho opustila kvůli jeho „božskému" dvojčeti. Děj se odehrává na pozadí blížící se apokalypsy biblických rozměrů a Ariel bude muset nasadit veškeré své schopnosti, aby uspěl a přežil 9/10. ()

r3musko

Prvá séria má niekoľko slabších okamihov, ale inak je to parádna jazda. Ak sa vám páčil 1. diel, tak sa vám bude páčiť aj ďalších 9 ()