Yummy je orgie krve, násilí a zábavy, při které mladý pár cestuje do ošuntělé východoevropské nemocnice specializované na plastickou chirurgii. Mladá žena Alison (Maaike Neuville) chce zmenšit prsa. Její matka zase přijede kvůli dalšímu faceliftu. Alisonin přítel Michael (Bart Hollanders) se ve volné chvíli jde projít po opuštěném oddělení, kde narazí na mladou ženu s ústy zacpanými roubíkem a připoutanou k operačnímu stolu; dívka je výsledkem experimentálního omlazovacího ošetření. Osvobodí ji, ale neuvědomuje si, že právě způsobil vypuknutí viru, který změní lékaře, pacienty i jeho tchyni na krvelačné zombie. (C0r0ner)

EvilPhoEniX

Pěkně krvavá Zombie vybíjená z Belgické nemocnice. Mladý pár cestuje do ošuntělé nemocnice zaměřující se na plastickou chirurgii. Hlavní hrdinka by si ráda zmenšila své nadměrně velké prsa, ovšem místo operace zde budou bojovat o život proti krve žíznivým Zombie. Trošku mi vadili herci, kteří hrají poměrně špatně a fakt, že mluví Anglicky to akorát celé zhoršuje, ale naštěstí je horor dostatečně akční, masky jsou povedené, gore je výživné a je ho spousta, dojde i na trochu nahoty, takže jako zábavná blbina Yummy funguje víc než dobře. Škoda, že humor mě poměrně minul a napínavé či atmosférické to vlastně taky není, ale vzhledem k tomu, že je to nejspíš můj první horor z Belgie, tak budu hodný. Příběh***, Akce****, Humor**, Násilí****, Zábavnost****, Hudba***, Vizuál****, Atmosféra***, Napětí**. 7.5/10. ()

POMO

Výživný belgický gorefest z východoevropské nemocnice, do které si slečna, doprovázená přítelem - mladším Joshem Brolinem - přijde nechat zmenšit prsa. Komicky laděná, občas blbá, občas vtipná, řádně krvavá zábava se svižným rytmem. Postavy průměrné, ale míra zombie matrošu a brutality to kompenzuje. Nadšenecká záležitost, na režijní debut povedená. ()

Fr

,,VIDĚL JSEM ČLOVĚKA JÍST ČLOVĚKA“… /// Klinika, na který šéfuje Oksana, moc důvěry nevzbuzuje. A vo tom to je… Brzo se tam začnou dít zajímavější věci, než je zmenšování koz či prodlužování čuráků. A tak tady začnou všichni zběsile pobíhat, vobčas to někdo vodsere a stane se z něj zombík. Celkem vopruz. Příběh moc originality nepobral, ale s píčovinama, ze kterejch cáká krev si vyhráli. Takže teď už jen záleží, co vod toho vočekáváte…. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zjistím, kolik legrace se dá během pár minut zažít s jedním čurákem. 2.) Chystám se na plastiku. Oksana volala, že… /// Thx za titule „zandera“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE ** NAPĚTÍ * ()

LIVINGDEAD

Docela dobře natočené. Klinika ve Východní Evropě, kde Vám ani neudělají testy a už rovnou jdete na operaci. Na operačním sále žádná hygiena, sestry tam popíjejí kávu, ale zřejmě Vám plastiku udělají levně 😆 Zombie masky dobré, ale chybělo mi tam napětí. A ten přítel věčný smolař, ten byl už na zabití. 50% ()

ricci.s

Ženská si chce zmenšiť kozy, jej matka podstúpiť plastiku, a ako doprovod je tam priateľ, ktorý nenávidí krv a súčasne je večný smoliar, ktorý stále do niečoho narazí, ale väčšinou sa z toho nejako vyseká. Navštívia kliniku, na ktorej sa dejú pochybné experimenty a omylom oslobodia zombicu. Týmto sa to celé peklo začne. Keď to už má byť sranda, hlavne že je krvavá a zábavná. Pretože Belgičania na rozdiel od väčšiny amerických zombie sračičiek tou červenou rozhodne nešetria a dokážu sa vyšantiť do sýtosti. Masky, gore, krv za 100%. Dej je samozrejme opozeraný a predvídateľný, čo sa aj dalo čakať (s niekoľkými vtipnými prvkami, ktoré boli aspoň trochu prekvapivé - horiaci penis, zombie jašterica), postavy vyložene karikatúrne. Kto má teda rád seriózne a originálne filmy, stráca čas, kto má rád bezmyšlienkovitú zábavu, bude spokojný. ()