Reklama

Reklama

Trhlina

(amatérský film)
  • USA The Breach (festivalový název)
všechny plakáty
Krátkometrážní
Česko, 2015, 20 min

Obsahy(1)

Amatérský akční snímek, ve kterém není nouze o přestřelky, honičky či vybuchující vrtulník. Robert dokáže vidět do budoucnosti a zachrání díky tomu mladou dívku. Ale právě tu měl záporák zneškodnit. Začíná hra o čas. Jenže když ním umíte manipulovat, tak to může mít mnoho podob. (Brněnská 16)

Recenze (3)

serdehelan 

všechny recenze uživatele

Scenár bol zjavne inšpirovaný Donniem Darkom, ale musím uznať, že ma prekvapilo, čo sa dá natočiť ako amatérsky film. Je vidieť, že režisér a kameraman má talent, má napozerané a už aj natočené a v profi podmienkach by určite zvládol špičkový žánrový film. Dúfam, že sa čoskoro dočkáme. Klobúk dole. ()

Luq 

všechny recenze uživatele

Viděno na CinemaOpen. Film drží zejména skvělá Eva Burešová, ze které člověk neodtrhne oči, a efekty na úrovni. Zbylí dva hlavní hrdinové působili spíše tak nějak staticky (bohužel i v honičkách). Kamera v akčních scénách byla naopak tak divoká, že se místy nedalo děj sledovat (možná byla ale chyba sedět v páté řadě před 12,5 m širokým plátnem). Celkově je film konzistentní, směřuje celou dobu k předvídatelnému konci, i když ano, úplně předvídatelnému ne :-) Rozhodně dobrá práce a jednoznačně nejlepší film III. bloku festivalu. ()

Reklama

Reklama