Shibari Kinbaku (S06E03) (epizoda)

Dokumentární

Česko, 2015, 26 min

Komentáře uživatelů k epizodě (3)

 • Arkanoid
  ****

  Táto sexuálna odchýlka od bežných predstáv väčšiny ľudí je tu podaná veľmi kultivovane. Aby to človek vnímal ako úchylku, potrebuje vidieť iných zástupcov týchto praktík.(13.9.2018)

 • mira.l
  ****

  Viděl jsem to už před nějakou dobou a vůbec by mě nenapadlo, že to tady najdu:). Docela zajímavý krátkometrážní dokument ze světa japonské bondáže v provedení našeho českého "rybníčku." Je to úchylné, není to úchylné? Kde je vlastně hranice toho, co je a co není normální? Asi by bylo třeba zažít ten pocit, houpat se metr nad zemí, pokud je nablízku někdo, komu dotyčný/á důvěřuje a může se na něj/ni plně spolehnout, je to asi těžko popsatelný pocit, kdy čím pevněji je submisivní jedinec svázaný a dominantní druh/družka si s ním dělá co chce, tím se cítí svobodnější. Je to o v obsahu zmíněných pocitech moci, nadvlády, submisivity, ale především důvěry. Chápu, že kdo tohle jednou zkusil, asi už se k tomu ve videu zmíněnému "mainstreamu" těžko vrátí, resp. v něm těžko najde uspokojení.(2.5.2016)

 • KeineLust
  ****

  Na rozdíl od spousty podobných projektů snažících se přiblížit alternativní life style "normálnímu" publiku docela zajímavej dokument o zajímavých lidech na kterej jsem náhodou narazil na Youtube. Přestože konkrétně riggerská magie mi nic moc neříká, byly mi vztahy tohohle typu vždycky blízký a proto si plně uvědomuju jaký souznění a ohromnou důvěru vyžadujou. Což je taky důvod, proč si myslim, že tyhle a podobný praktiky můžou oživit a zintenzivnit nejenom sex, ale i vztah jako celek, škoda, že spousta lidí to odmávne jako úchylárnu.(14.11.2017)