Komentáře uživatele TroiMae k tomuto TV seriálu

Ukázky z Porno melodrama "za hranou"? V čem?? Jeden muž v županu a druhý na něm leží ve spodním prádle (Takže jsou z něj vidět jen záda)? Protože nic jiného v ukázkách nebylo. Více mužské nahoty je vidět v seriálech HBO po 22 hodině. Porno Melodrama Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=7hBwno9Gac0(5.5.2013)

"Uruguay je jakousi verzí Holandska v Latinské Americe. V Uruguayi mají uzákoněné svatby stejnopohlavních párů, které dokonce mohou adoptovat děti. Jsou velmi blízko zákonu o legalizaci marihuany – a navíc tu žijí hezcí a spontánní lidé. V našem dokumentu se podíváme ke dvěma gay párům. První pár děti nemá, ale chystá se je adoptovat. Oba jsou aktivisté uruguayské organizace Ovejas Negras, což znamená v překladu Černé ovce. Dozvíme se od nich, jak v Uruguayi probíhal boj za legalizaci stejnopohlavních manželství nebo jak oni sami vidí svoji budoucnost či budoucnost Uruguaye. Druhý pár už děti vychovává. Jak k dětem přišli, jaké to s nimi bylo zpočátku, jak děti vychovávají, jak vlastně žijí? Tématem bude sexuální otevřenosti vůči dětem, nebo společná nahota. Jedná se o pár uznávaných vizuálních umělců, kteří spolu také tvoří hudební skupinu lAhOmbre, tedy česky cosi jako “onamuž”." http://www.ceskatelevize.cz/porady/10520528904-queer/213562210900013-deti-uruguaye/(27.9.2013)

Akorát… napadá mě, že sexuologové by měli být těmi posledními, kdo se má vyjadřovat k sexualitě :) A k ženám a mužům. Protože jen desítky let recyklují bez kontextu a dialogu s dalšími vědami své mužské projekce. Zaspali evoluci a nedokázali se vyvinout z opic. Respektive Weiss, že jo… On Weiss vlastně stejně cokoli říká, tak implicitně mluví o sobě :D(18.6.2016)

BTW: Ohledně toho, že by dokument měl být časoměrný, aby se ukázalo, „zda příroda nakonec nezvítězí“… to je stejné, jako by tam byli gayové a řešilo se, zda „příroda nakonec nezvítězí. Zvítězila. Asexualita je jedná z erotických preferencí. Get used to it ;) <3 Dokument je skvělý, že toto téma takhle otevřeně pojímá. Není tu od toho, abychom nad tím diskutovali a rozebírali to a brali lidem jejich sebeurčení, protože na to nejsem zvyklí.(15.3.2019)

Vypadalo to jako všehochuť, ale je to docela vymazlený díl od tom, proč už nejsem gentlemanem, ale gendermanem :) Označení odpad! na čsfd, od mužů, jsou v tomto případě spíše odznakem cti, že se díl dotkl citlivého místa dívčí války, řečeno korektně :)(25.5.2019)