Komentáře uživatele Autogram k tomuto TV seriálu

Dokumenty s homo tematikou bývajú pre hetero populáciu často nevkusné až nepozerateľné. Česká televízia to ale vie a dokáže natočiť niečo prijateľné aj pre väčšinu, samozrejme okrem ukážok z Porno melodrámy, ktoré už boli za hranou.(4.5.2013)

Histôria publicistiky k homosexuálnej téme na Slovensku od začiatku 20. storočia, z obdobia, z ktorého sa našli prvé zápisky Imricha Matyáša, prvého známeho priekopníka. Konflikt s katolíckou cirkvou je nosnou témou po celý čas až do dnešnej doby a nie je sa čo čudovať. V dokumente sú samozrejme vytiahnuté extrémy a prezentované ako jediný smer celého Slovenska, čo je mierne zavádzajúce.(3.10.2014)

Dokument, ktorý neviem celkom zhodnotiť, tak len pre poriadok tri hviezdy. Pár ľudi sa vyjadrilo, ale v ich prípade by to chcelo dlhodobejšie sledovanie a možno aj časozberný dokument, či predsa len príroda v nich nakoniec nezvíťazí... –––– Ahoj, mám problém, můj kluk se mnou už nechce spát. Tvrdí, že je už taky ten asexuál a už ho to nebaví.(14.10.2018)