poster

Ženská pomsta

 • Slovensko

  Ženská pomsta

Komedie

Česko, 2020, 88 min

Komentáře uživatelů k filmu (10)

 • mchnk
  **

  ...aneb Co se stane, když se zhulí tři zhrzené, podváděné manželky. Chvílemi docela vtipné a Jana Paulová snad asi nikdy nezestárne, její věk by ji zde jen těžko někdo hádal. Česká i slovenská komedie již klesla daleko hlouběji, než zde, stručně - jednou zhlédnutí se dá přežít. [Kino - Citadela](15.9.2020)

 • oveckaoa
  **

  Největší plus filmu je v tom, že zde není žádná lesba ani teplouš (nic proti nim ať si každý chodí s kým chce ale sere mě poslední dobou v komediích nějací takoví) . Jinak už jsem to kdysi psal a napíšu to znova přál bych si někdy v životě Spáčilovou potkat té ženské by se nelíbil snad ani Forrest Gump neskutečně zakomplexovaná ženská. Jinak spíše průměr nic pobuřující jako třeba oba Špindly ani nic úžasného do televize to bude akorát. 40 procent(12.9.2020)

 • Karp
  **

  Karneval karikatur napínající strunu až někam do sto padesáté verze paralelního vesmíru plného absurdit a tradičních schémat. Nemyslet, nerozebírat, neptat se proč, zapomenout na neherectví Evy Vejmělkové a je z toho komedie, která se bude mnohým ženám pravděpodobně i docela líbit. Je dost možné, že manželská autorská dvojice cíleně rezignovala na jakoukoliv smysluplnost nebo IQ diváka a rozhodla se nabídnout řádění trojice žen proti třem nekňubům v roli jejich manželů. To by se dalo jistě uznat, kdyby se film nesnažil i o vážné momenty, které v takové chvíli až čpěly neblahým zjištěním, že snad autoři svůj počin berou vážně... Cukrkandlový konec, politý malinovým sirupem servírovaný s několika zcela vyprázdněnými větami navozujícími rádoby finální pohodu snad až charitativní přesah a všehomír, je pak pravým závěrečným peklem všech happy endů, které se kdy v Hollywoodu odvážili vymyslet. K dobru lze připsat sled hezkých obrázků nebo profesi R. Jaškówa či P. Rychlého. Ona by se z toho vlastně i dala vykřesat solidní komedie aspirující na vyšší hodnocení, ale byl by zapotřebí mnohem propracovanější scénář. Samotný námět není sice novátorský, ale nabízí poměrně slušný potenciál k dobré komedii. Je vlastně škoda, že byl spláchnut do kanálu ve snaze vsadit na jistotu a vytvořit jakousi říši pitoreskních figurek. Zkrátka další v řadě komedií, zhlédnutelná a zapomenutelná, za 45%.(13.9.2020)

 • naprstecek
  ***

  Obyčejné, ne moc k zasmání, ale vidět se to dá.(13.9.2020)

 • MonarC
  **

  Podobnost s americkym filmem Jedna za vsechny ciste nahodna :) S tim rozdilem, ze zatimco si americane vystacili s jednou podvadenou, delsi stopazi, film odsypal a bavil, Cechum se tohle moc nepovedlo. Zacatek filmu se tahne, a kdyz konecne dojde k nejakym pomstam, tak je to spise usmevne, plitke a takove “dietni”. Herecke vykony nekomentuju, tomu zrejme moc nerozumim. Par dobrych momentu film mel ale jako celek nic moc.(14.9.2020)

 • Slepejsek
  *

  Přehlídka tradičních klišé od A po Z a zase zpátky. Předvídatelné a účelové. Co se zrovna nehodí do krámu, to neexistuje, co se hodí, to přifoukneme, zveličíme, nadsadíme. Veškerá vtipnost pomsty na úrovni něco rozbít, zničit nebo aspoň narušit zdraví. A jako bonus - již také klasická - úlitba ženské části publika: "holky, nejdřív se musíme odreagovat!" a šup do kosmeťáku, ke kadeřníkovi nebo na nákupy kabelek a hadříků = provětrat manželovu kreditku... K popukání... Když k tomu přidám mizerné herecké výkony (jen přehrávání ve snaze vzbudit tlačením na pilu smích) a jako pěst na oko působícího dřevěného Koháka spadnu až do spodních vod současné české komedie. Smutné...(13.9.2020)

 • Capri2016
  **

  Film s predvídateľnou zápletkou. Ale miestami vtipné. Skvelé obsadenie, ktoré by excellovalo, keby malo lepší scenár. Rada som videla znovu na plátne Evu Vejmelkovu. Všetky 3 hlavné dámy vyzerali skvelo!(20.9.2020)

 • Redyx1
  ****

  Pohodová komedie kde se prolínají životní karamboly stárnoucích žen a je to klasický úkaz ze života jak hloupá nevěra dokáže zahýbat s celým životem jedince.No a pitomci co se jim to nelíbilo ať si trhnou...🤣(30.9.2020)

 • Loouer
  odpad!

  Opět klasická česká komedie. Na prd scénář, o hereckých výkonech radši nemluvím. Klasicky všechno špatně. Stálo to za vyliž prdel...(20.9.2020)

 • Martas80
  *****

  Film se mi líbil zejména kvůli kvalitnímu hereckému obsazení v hlavních, ale i vedlejších rolích. Zejména oceňuji, že se po letech objevila na plátně Eva Vejmělková, která je zároveň i spoluautorkou scénáře. Role také velmi "sedla" Mahuleně Bočanové a velmi pobavili také muži "nevěrníci", z nichž byl podle mého názoru nejlepší Miroslav Etzler. Jsem také rád, že si svou premiéru na filmovém plátně odbyl Petr Rychlý. Z herců ve vedlejších rolích se mi zde velmi líbil zejména Jakub Kohák v roli psychoterapeuta a Dana Morávková v roli rázné šéfredaktorky. Pokud jde o scénář, tak vtipných momentů (scén) je zde poměrně mnoho, zdá se mi, že se tvůrci inspirovali americkou komedií Jedna za všechny s Cameron Diaz v hlavní roli, i když zde byl trestán jen jeden nevěrník. Dále oceňuji kvalitní kameru Davida Ployhara. Celkově se jedná o příjemnou oddychovku na odpoledne nebo večer. Film byl také oceněn cenou diváků na festivalu komedie v Novém Městě nad Metují a získal tzv. Novoměstský hrnec smíchu. Takže za mě 5 hvězd.(28.9.2020)