Tajemství sexu

Tajomstvá sexu

Tajomstvo sexu

Komedie / Drama

Německo / USA, 2002, 108 min

Nějak jsem nepochopil poselství tohoto filmu, to mně prostě uniká. Skupinka lidí se schází, aby si povídala o všem možným sexuálním, a nechává si to zapisovat do deníků. Hmm a já se ptám: "A co jako?". To mně přijde jako hodně slabá útěcha pro diváka. Nedočkáte se ani pořádné erotiky, ani dramatických scén a těch komediálních je tam snad ještě míň. Silné herecké obsazení slibovalo solidní podívanou, ta se ale nedostavila. 2,5/5(7.4.2010)

Omlouvám se, ale není to pořádný komentář, nějak mě nic nenapadalo, tak si napíšu nějaké poznámky než se to uleží, třeba z toho časem poskládám něco smysluplného! - Plky bez významu; rádoby sexy, ale nedotaženo; závěrečná milostná scéna vyzní do prázdna; nabité herecké obsazení; zajímavé intelektuální postavy, ale některé nedotažené(7.4.2010)

Tajomstvá sexu je veľmi ľahké ohodnotiť nízko. Ale ja verím, že podobne o ničom by takéto debaty mohli prebiehať aj v skutočnosti. Takže to skôr len odráža realitu. Občasný vtip či záhada k tomu patria tiež. Skutočne sa tam nič moc nedeje, ale to mohol byť zámer Rudolphovho momentálne odkrveného mozgu.(3.7.2016)

• Petulka88

Tak tady jsem opravdu nepochopil, co tím autoři chtěli říct. Rádoby intelektuální rozpravy o sexu, místy prokládané jakože uměleckými záběry. Asi po 30 minutách jsem na to zíral s otevřenou pusou a absolutně nechápal. Jediné co tuhle kravinu zachraňuje od Odpadu, je fakt, že je to tak blbé, že jsem se nakonec docela zasmál.(29.9.2011)

• bassator

Hodně ubohé diskuze a polemizování o sexu. Bylo to jen takové soutěžení kde jeden chtěl trumfnout druhého, že on je právě ten největší "hřebec". Připadlo mi to jak se říká, že si chlapi měří ..., kdo ho má většího, ale s tím rozdílem, že tu nebyli jen ti chlapi... - 16. 12. 2009 - 5/7 filmu - 20%(2.6.2011)