Manželské etudy: Nová generace (TV seriál)

Dokumentární

Česko, 2019, 5 h 2 min (Minutáž: 52–91 min)

Hana Třeštíková

David Cysař

Hana Třeštíková

Jakub Hejna

Komentáře uživatele subic k tomuto TV seriálu

• Mirka a Kuba (E01) (epizoda) (2019)

Dcera Hana jde ve stopách mamky Heleny a zrovna na pilot se nevybrala jednoduchou dvojici. On je docela výmaz a ona teda hodně za těch 7 let zestárla a změnila se.(5.12.2019)

Zvláštní díl, zase tipově jiná dvojice než ostatní, tihle 2 sice žijí spolu, dokonce se hned na začátku dílu vezmou, ale prostě v řadě věcí mi bohužel připomínají mě, oni nežijí spolu ale vedle sebe. A jinak jako celkem nuda, oni se furt tváří spokojeně, tak jakože furt vlastně o nic nejde, mají peníze, mají hypotéku, bydlí si, jak jim to vyhovuje, prostě spíš nuda díl.(22.12.2019)

• Alena a Bernard (E03) (epizoda) (2019)

Tak jako jestli předchozí díl byl takový slabší a nudnější, tak tenhle je teda už velmi slabý a nutný. Ona je docela stíhačka a on je ťunťa, ale zase vydělá dost peněz. Jak tam nejsou žádné hádky, neřeší se dokola peníze, je to prostě nuda.(22.12.2019)

Z nové generace je tohle díl, kdy na rozdíl od předešlých dvojic tihle mají peníze, resp. docela dobře vydělávají, takže tohle není priorita, co řeší. On teda vydělává, aspoň to tvrdí, že dobře, chce větší byt, je rozhodně pro rodinu. Ona je naopak velmi divná, jeden neví, co si o ní má myslet. Podle ní ta kjize nastala už po prvním dítěti. Takže si pořídili 2 děti a začali se rozvádět, až se rozvedli. Tolik v kostce.(11.12.2019)