Láska nebeská

• slovenský

Život v nebi

Komedie / Romantický / Fantasy

USA, 1987, 97 min

Rozpočet $-miliónovTržby USA $4,572,845Tržby Celosvetovo $-(13.11.2009)

Aj napriek tomu, že film je po všetkých stránkach viac-menej priemerný, čudujem sa, že nie je viac populárny. A vzhľadom na medovosť a sladkosť príbehu, najmä u nás. Námet je celkom fajn a oplýva totiž veľmi príjemnou atmosférou s mladými, príjemnými hercami. Ale je to také, príliš rozprávkové a na svoju krátku stopáž aj tak dosť rozťahané. 60%.(4.2.2008)

Vtipná starší duchařská romantická komedie, která si nedělá velké umělecké ambice, ale má za cíl pobavit a potěšit, kterýžto úkol se ji v mém případě podařilo splnit. Sympatičtí herci, zajímavá zápletka, předvídatelný konec. Film se zabývá příjemnou myšlenkou, že se jednou znovu narodíme. Až se tak stane, tak za sebe doufám, že přijdu na svět jako krásná štíhlá modrooká blondýna, pokud možno do nějaké bohaté a slavné rodiny.(15.9.2012)

• RHK

Jeden ze 100 nejlepších romantických filmů - 100 Greatest Romance Movies http://www.csfd.cz/uzivatel/136528-rhk/.(30.9.2012)

Velmi zajímavá filmová zkušenost. Ve vedlejších rolích se objeví trio hudebníků Neil Young, Tom Petty a Ric Ocasek nebo třeba Robert Knepper (Prison Break)(12.1.2008)