Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Americká romantická fantasy režiséra Alana Rudolpha vypráví o lásce, která dokáže překonat i smrt. Když Mike Shea (hraje ho držitel Oscara Timothy Hutton) zahyne při záchraně matky a jejích dětí, dostane se rovnou do nebe. Tam se setkává se svou láskou Annie Packertovou (Kelly McGillisová), která však jako nová duše musí přebývat ve smrtelném těle. Mike kvůli ní poruší veškerá nebeská pravidla a přesvědčí službu, aby mu dovolila vrátit se na zem. Jenže to má háček: milenci si nepamatují nic, co se odehrálo před jejich znovuzrozením, a musí co nejdřív najít jeden druhého - jinak se už nikdy nesetkají. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

Skuby47 

všechny recenze uživatele

Vtipná starší duchařská romantická komedie, která si nedělá velké umělecké ambice, ale má za cíl pobavit a potěšit, kterýžto úkol se ji v mém případě podařilo splnit. Sympatičtí herci, zajímavá zápletka, předvídatelný konec. Film se zabývá příjemnou myšlenkou, že se jednou znovu narodíme. Až se tak stane, tak za sebe doufám, že přijdu na svět jako krásná štíhlá modrooká blondýna, pokud možno do nějaké bohaté a slavné rodiny. ()

genetique 

všechny recenze uživatele

Aj napriek tomu, že film je po všetkých stránkach viac-menej priemerný, čudujem sa, že nie je viac populárny. A vzhľadom na medovosť a sladkosť príbehu, najmä u nás. Námet je celkom fajn a oplýva totiž veľmi príjemnou atmosférou s mladými, príjemnými hercami. Ale je to také, príliš rozprávkové a na svoju krátku stopáž aj tak dosť rozťahané. 60%. ()

Galerie (26)

Reklama

Reklama