Vražedné myšlenky

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Hope Hanafin

Myslím si, že tento film je celkem podhodnocený a já upřímně nevím proč. Film má atmosféru i určitou psychologii a kvalitní herecké obsazení. Je to tak trochu mysteriózní film o tajemství, které si ale pachatel do hrobu nevezme. Je to film o dvou různých verzích nešťastné události, jež se stala jednoho večera. Je to film o tom, že vše není takové, jak se zdá. Je to film o zmrdovi, co dělá své ženě ze života peklo - a to i po smrti. Je to film, který mne zaujal svou tajemnou atmosférou.(28.9.2012)

• Maq

Neumějí se oblékat, neumějí se chovat, nemají vzdělání, kulturu, charakter, neumějí milovat ani jasně myslet. Proletáři. Zabili dva lidi, ale není jasné, zdali to byly vraždy, ublížení na zdraví s následkem smrti, či snad přiměřená sebeobrana. Zřetelnou linku případu lze sotva vystopovat, jasno nemají především samotní pachatelé. Nezvykle realistický pohled na životy a stále přítomnou kriminalitu tohoto druhu lidí. --- Herci jsou dobří, režie možná příliš demokratická, nepevná, úsporná produkce. A scénář… ten jako by ti lidé napsali sami. Obraz mizérie, která nemá žádnou pointu. Můžete to úporně domýšlet, anebo okamžitě pustit z hlavy. Jak je komu libo.(28.1.2011)

• jojinecko

Absolútne sterilný triler (alebo čo?), ktorému ešte viac "nepomáha" (ne)herečka Demi (ktorá btw teraz po všetkých tých plastikách vyzerá o desať rokov mladšie ako v roku 1991:))), nudná réžia a nič neriešiace vyústenie...Aspoň ten Bruce vyzerá, že si rolu parchanta celkom užíva. Film ideálny do TV na 20.00...(3.11.2009)

Pro mě naprosto úžasný televizní thriller (televizní proto, že jsem si ho tak od mala zafixovala a neměla jsem nikdy tu představu bílého plátna a promítání, když jsem ho viděla) přesto nějak nechápu to nedoceněnost hereckých výkonů a scénáře...ale to není podstatné. Mě tenhle film po dlouhé době zase nadchnul a mimo jiné mě i dobře pobavil a to kvůli viditelnému pozustatku 80.let v oblečení a učesech protagonistů....díky bohu, že už jsou 80.léta pryč.(30.12.2010)

• tron

Všetci máme úroveň a VRAŽEDNÉ MYŠLIENKY idú za ňu. Demi Mooreová nie je bohvieaká výhra, ale otrasný scenár, odpudivá réžia, nezáživná atmosféra a Bruce Willis v ČERVENÝH TEPLÁKOCH sú predsa len "príliš". Ale čo dobré si myslieť o upotenej makačke, v ktorej nestojí za močku dymu ani frajer Harvey Keitel? Pôvodne som chcel dať až 40%, ale oblial ma studený pot pri predstave, že si to pozriem ešte raz.(30.10.2004)