poster

Vražedné myšlenky

 • USA

  Mortal Thoughts

 • slovenský

  Vražedné myšlienky

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1991, 99 min

Režie:

Alan Rudolph

Kamera:

Elliot Davis

Hudba:

Mark Isham

Producenti:

John Fiedler, Mark Tarlov

Střih:

Tom Walls

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Hope Hanafin
(další profese)
 • ScreamJay
  **

  Když jsem tenhle film viděl poprvé, zapsal jsem si ho mezi celkem zajímavé. Jenže to mi bylo kolem 12ti a moje nárokové požadavky prezentované slovem "zajímavé" byly na minimu součastnosti. Film je poměrně nudnou hříčkou s obrázky, které sestavují jakýsi nepříliš propracovaný děj vrcholící pokusem o šokující rozuzlení. No kdyby to nechali zauzlované snad by se to ani nepoznalo. Keitel a Willis jsou mími oblíbenci ale tenhle film bych mezi jejich lepší rozhodně nezařadil. Ale pro televizi dobrý.(4.2.2004)

 • Phobia
  ***

  Nějakých 10-15 let zpátky jsem si film zařadila mezi zajímavé, dobré kousky, co by stálo za to vidět znova. Včera se poštěstilo, ale... No usnula jsem někdy v polovině a kdovíjak toho nelituju. Na obranu filmu musím říct, že mám zrovna mizerné období a těžko se mi soustředí prakticky na cokoliv. Třeba teda někdy v lepších časech dokoukám a budu moct připlácnout hvězdičku navíc (pointa nebyla úplně marná, jestli si to dobře pamatuju), zatím lepší průměr za poměrně sterilní režii a nevýrazné pracovní výkony prakticky celého tvůrčího týmu. 55%(7.9.2010)

 • tron
  *

  Všetci máme úroveň a VRAŽEDNÉ MYŠLIENKY idú za ňu. Demi Mooreová nie je bohvieaká výhra, ale otrasný scenár, odpudivá réžia, nezáživná atmosféra a Bruce Willis v ČERVENÝH TEPLÁKOCH sú predsa len "príliš". Ale čo dobré si myslieť o upotenej makačke, v ktorej nestojí za močku dymu ani frajer Harvey Keitel? Pôvodne som chcel dať až 40%, ale oblial ma studený pot pri predstave, že si to pozriem ešte raz.(30.10.2004)

 • JohnSmith
  **

  Založit thriller na výkonu Demi Moore už samo o sobě zavání průserem.A ten se taky stal.Sice se snaží jak může,ale špatný režisér udělal taky svoje.V Rudolphově podání je film strašně roztahaný, místy až nudný.Harvey Keitel se v některých scénách opravdu snaží,ale bohužel ze židle a jen jako dotazující se a rýpající detektiv nemá co hrát.Jediným důvodem, proč se na film dá koukat a proč dávám ty 2* je Bruce Willis. Kdyby si takovýho hnusáka zahrál častějc,vůbec by mu to neuškodilo.(13.12.2007)

 • Gilmour93
  **

  Holt, Demi není Verbal Kint a Harvey není Dave Kujan.. Dokud se na plátně pohyboval Willis v neobvykle negativní roli násilnického povaleče (a jak mu to šlo!), ještě se to dalo, ale potom? Vykonstruované krimi s rádoby překvapivým koncem, hysterickými a uječenými výstupy, Keitel s pocukrovanými rty od koblih a hlavně amatérská práce režiséra, který docela nadějný příběh neukočíroval, ba přímo seděl, nebojím se říct, na kozlíku úplně jiného kočáru..(7.9.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace