poster

Vražedné myšlenky

 • USA

  Mortal Thoughts

 • slovenský

  Vražedné myšlienky

Mysteriózní / Thriller / Krimi

USA, 1991, 99 min

Režie:

Alan Rudolph

Kamera:

Elliot Davis

Hudba:

Mark Isham

Producenti:

John Fiedler

Střih:

Tom Walls

Scénografie:

Howard Cummings

Kostýmy:

Hope Hanafin
(další profese)
 • zdenny
  ****

  Myslím si, že tento film je celkem podhodnocený a já upřímně nevím proč. Film má atmosféru i určitou psychologii a kvalitní herecké obsazení. Je to tak trochu mysteriózní film o tajemství, které si ale pachatel do hrobu nevezme. Je to film o dvou různých verzích nešťastné události, jež se stala jednoho večera. Je to film o tom, že vše není takové, jak se zdá. Je to film o zmrdovi, co dělá své ženě ze života peklo - a to i po smrti. Je to film, který mne zaujal svou tajemnou atmosférou.(28.9.2012)

 • Maq
  **

  Neumějí se oblékat, neumějí se chovat, nemají vzdělání, kulturu, charakter, neumějí milovat ani jasně myslet. Proletáři. Zabili dva lidi, ale není jasné, zdali to byly vraždy, ublížení na zdraví s následkem smrti, či snad přiměřená sebeobrana. Zřetelnou linku případu lze sotva vystopovat, jasno nemají především samotní pachatelé. Nezvykle realistický pohled na životy a stále přítomnou kriminalitu tohoto druhu lidí. --- Herci jsou dobří, režie možná příliš demokratická, nepevná, úsporná produkce. A scénář… ten jako by ti lidé napsali sami. Obraz mizérie, která nemá žádnou pointu. Můžete to úporně domýšlet, anebo okamžitě pustit z hlavy. Jak je komu libo.(28.1.2011)

 • jojinecko
  **

  Absolútne sterilný triler (alebo čo?), ktorému ešte viac "nepomáha" (ne)herečka Demi (ktorá btw teraz po všetkých tých plastikách vyzerá o desať rokov mladšie ako v roku 1991:))), nudná réžia a nič neriešiace vyústenie...Aspoň ten Bruce vyzerá, že si rolu parchanta celkom užíva. Film ideálny do TV na 20.00...(3.11.2009)

 • femme fatale
  ****

  Pro mě naprosto úžasný televizní thriller (televizní proto, že jsem si ho tak od mala zafixovala a neměla jsem nikdy tu představu bílého plátna a promítání, když jsem ho viděla) přesto nějak nechápu to nedoceněnost hereckých výkonů a scénáře...ale to není podstatné. Mě tenhle film po dlouhé době zase nadchnul a mimo jiné mě i dobře pobavil a to kvůli viditelnému pozustatku 80.let v oblečení a učesech protagonistů....díky bohu, že už jsou 80.léta pryč.(30.12.2010)

 • tron
  *

  Všetci máme úroveň a VRAŽEDNÉ MYŠLIENKY idú za ňu. Demi Mooreová nie je bohvieaká výhra, ale otrasný scenár, odpudivá réžia, nezáživná atmosféra a Bruce Willis v ČERVENÝH TEPLÁKOCH sú predsa len "príliš". Ale čo dobré si myslieť o upotenej makačke, v ktorej nestojí za močku dymu ani frajer Harvey Keitel? Pôvodne som chcel dať až 40%, ale oblial ma studený pot pri predstave, že si to pozriem ešte raz.(30.10.2004)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace