Barn of the Naked Dead

darkrobyk

Tři dívky jsou na cestě do Las Vegas, když se jim porouchá auto. Druhý den ráno u nich zastaví mladý muž Andre (Andrew Prine) a nabídne jim pomoc. Ty, aniž by zavřely kapotu svého auta, radostně naskočí do jeho a nechají se odvést na ranč. Tady zjistí, že se staly zajatkyněmi v bizarním cirkuse. Všechny jsou připoutány řetězy ve stodole, v níž se nachází několik dalších dívek. Andre na ně rád používá bič, vlastní hladovou pumu a děsivé tajemství ve staré boudě nedaleko. Občas některou z dívek vezme ven, ostatní už ji ale nikdy nespatří. Jedna z trojice dívek, Simone, připomíná Andremu matku a věří, že se k němu konečně vrátila - opustila ho ještě jako děcko. Těžko říci, zda to bude pro Simone výhra. Většina masakrů jde bohužel mimo kameru, tedy pokud jsem neviděl cenzurovanou verzi, ale dle uváděné stopáže asi ne, přesto na několik pohledů na zmasakrované oběti dojde. Z větší části jde o psychologický horor, kdy sledujeme připoutané dívky, až poslední čtvrt hodina dostane grády. Škoda, že divák nemohl spatřit většinu krvavého divadla na vlastní oči. Dnes lze doporučit jen skalním žánrovým příznivcům. ()