Reklama

Reklama

Epizody(10)

Obsahy(1)

Kate a Tully jsou od dětství nejlepší kamarádky, přátelí se desítky let a překonaly spolu spoustu životních zkoušek. Možná je ale navždy rozdělí zrada. (Netflix)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (19)

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

zhruba do poloviny mě sledování Firefly lane celkem bavilo.Je to sice víceméně červená knihovna,ale těšil sem se že po delší době v něčem uvidím Katherine Heigl a trocha té "romantiky" nemůže uškodit - jakkoliv tu ta romantika spočívá ve zvláštním přátelství dvou hlavních hrdinek.Skákání v čase mezi třemi (a posléze čtyřmi) časovými rovinami nijak nevadí i přesto,že je postupem času rozháranější a rozháranější.Mnohem horší je ovšem to,že od poloviny se celá série stane lehce klišoidní a rozvleklou,zábava se pomalu a jistě postupně vytrácí a kdyby měla celá řada o dva-tři díly méně,vůbec by to nevadilo.To,že tvůrci ve finále nevyzradili co zásadního se stalo aby si zajistili diváky pro případnou druhou řadu je na jednu stranu celkem mazané,ale na tu druhou lehce nasírací a nepůsobí to až tak dramaticky jak si nejspíš autorky myslely...60% ()

Michelle75 

všechny recenze uživatele

Chlapi, vy na to nekoukejte, ať neklesají procenta. Prostě seriál o přátelství dvou dívek, žen, které se dobře doplňují a každá je úplně jiná. Občas kýč jako bič, občas sranda nebo depka. Časové roviny, které svým vizuálem bodují. A hezká představa, že taková přátelství oprvadu existují....já tomu věřím. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Typická unylá hovadina pro obtloustlé divačky a seschlé panny za zenitem, které stále vyhlíží skrze záclonky v kuchyni toho pravého, prince na bílém oři, uhánějícího jim v ústrety přes jejich předzahrádku, zatímco jim dvacet chlupatých náhražek reálného vztahu, nebo dítěte, sere v obyváku do kočkolitu, ožírá květiny a rozdrásává pohovku. Příběh dvou dívek mi osobně přišel citově velice výživný a zajímavý; obě pocházejí z komplikované rodiny a mají osobitý přístup k životu. Když se ale dostavily obvyklé scény, viděné již tisíckrát v druhořadých telenovelách, sexech ve městech a podobných zhůvěřilostech, šla nálada rapidně dolů. Trapné klišé a násilně roubované rádoby "hihi" chvilky špatný dojem už jen násobily. Taky mne ukrutně sraly nazdařbůh prokládané flashbacky z několika časových os, takže při chvilkové nepozornosti už jste byli naprosto v lese jak Jenda s Máří a bez perníčku. Konec už byl vyloženě srdcebolný kýč. Přesto nebudu krutý a ač mne k tomuto téměř násilím dotáhla drahá polovička, nezlobím se. Nakonec to docela dobře zabilo čas a zavzpomínal jsem na Sáru Šalke, která se mi tuze líbila v Doktůrcích. Zázraky se od toho ale čekat nedají. 50% ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele

Nejnavoněnější hovno tohoto roku. Když si objednáte z Wishe The Morning Show, tak vám přijde tohle. Možná je to tím, že jsem nevyrostl na Scrubs a Greys anatomy, ale Katherine Heigl a Sarah Chalke opravdu po 40 vidět nepotřebuju. Generická retro flashbacková kokotina. Má to docela dobrý hudební montáže, ale jinak jsem se za tvůrce strašně styděl. 3/10 ()

hazaba 

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že váhám mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami. Objektivně to je spíš lepší průměr a jsou tam některé klišoidní situace, ale subjektivně mě to hodně vtáhlo a obzvlášť vztah obou protagonistek v pubertě byl hodně působivý. Současná linka obsahovala jak trapné, tak dojemné scény a přeskakování v čase svým způsobem doplňovalo děj. Párkrát jsem se zasmála, dost si pobrečela a jsem zvědavá, co se vlastně mezi jimi stalo a jak to bude pokračovat dál. A ano, je to seriál pro ženy po čtyřicítce, kterých je dost málo, takže proč ne? ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama