Show se uskutečnila 23. listopadu 2019 v Allstate Arena (Chicago, Illinois). Na kartě se sešly čtyři zápasy.

1) Team Baszler vs. Team Ripley (WarGames Match)
2) Pete Dunne vs. Killian Dain vs. Damian Priest (Vítěz získá zápas o NXT Championship na Survivor Series)
3) Matt Riddle vs. Finn Bálor
4) The Undisputed Era vs. Team Ciampa (WarGames Match) (TheSpearCZ)

Fantomas182

Jak by řekl Mauro Ranallo..."MAMMA MIA" !!! To byla jedinečná show...hned 1. ženský War Games byl famózní zápas, který měl všechno, včetně očekávaného HEEL turnu Dakoty Kai, výborného výkonu především Io Shirai a Candice LeRae až po skvělou válku Shayny Baszler s Rheou Ripley, která k mé velké radost přinesla výhru TÝMU RIPLEY...Triple threat match byl podle očekávání...nezklamal ale ani nepotěšil, jelikož bylo jasné že vítěz tohoto zápasu, titul na SS stejně nevyhraje...Matt Ridle vs Finn Balór také nezklamal, ale myslím si že oba borci mohli předvést daleko lepší výkon...a konečně ME War Games byl pro mě jednoznačný zápas roku! Ciampa a Cole excelovali, návrat Kevina do NXT ještě umocnil tu skvělou atmosféru během celého zápasu a dodal tomu ještě větší šťávu. No a konec nepotřebuje komentář. Hodnotím především War games zápasy a nemohu dát jinak než 5 hvězd. Pevně doufám že Rhea i Tommaso si doufám brousí zuby na Tituly. ()

• Oficiální skladbou show je píseň „RICKY“ od Denzela Curryho. (TheSpearCZ)