poster

Sliz

 • USA

  The Blob

 • Slovensko

  Sliz

 • Slovensko

  Vraždiaci sliz

 • Kanada

  The Blob

 • Austrálie

  The Blob

 • Velká Británie

  The Blob

Horor / Sci-Fi

USA, 1988, 95 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pítrs85
  ****

  The Blop je skvělej sci-fi horor, vo tom žádná, ale... proč sliz? Ne vážně, představte si, jak producenti a scénáristé a další tihle henti sedí v tej jejich kanceláři, hážou do prostoru nápady a pak někdo vykřikne- Sliz! Sliz? Really? Arnie měl Predátora, Ripleyová měla Vetřelce a my budeme mít růžovej puding...? Ale svědku Jehonohy, div se, vono to funguje! Efekty parádní (Fakt béčko? A fakt rok 1988? Epic!), Kevin Dillon tam skáče na Triumphu (btw nejkrásnější motorka ever) a samozřejmě sliz... sliz, co láme lidi vejpůl a sliz, co při zmrazení krásně krystalizuje. Takhle nějak vznikají kultovky.(9.2.2015)

 • Karamanlis
  ****

  Sympatický, ľahko humorne ladený sci-fi horor, režírovaný "znovuoživiteľom" Nočnej mory v Elm Street Chuckom Russellom, o pohybujúcej sa záhadnej mase slizu, požierajúcej všetko živé. Čo sa vizuálnych efektov týka, je táto snímka na svoju dobu zvládnutá na jednotku. Dej je dynamický, hneď od začiatku sa niečo deje, film ani na okamih nenudí. Zábavné béčko, ktoré mnohí považujú za posledný zásadný horor zlatého obdobia 80tych rokov, s čím sa v podstate aj dá súhlasiť...(27.5.2010)

 • hous.enka
  *****

  Klasická béčková záležitost s hromadou triků a snad tunou slizu. Nikdy jsem neviděla sliz, který pohlcuje, vycucává a zároveň požírá člověka zevnitř. Fakt jsem jen valila bulvy na plátno a užívala si, jak se sliz šíří městem - kam přišel, tam zabíjel. A pak to finále u stoky! Jedna hvězda navíc pro ansámbl Festivalu otrlého diváka za jejich neotřelé nápady, jak zpestřit divákům projekci. Těším se na další ročník!(13.3.2019)

 • eraserhead666
  ****

  Krvežíznivé amarouny v akci. Klasický sci-fi horor osmdesátých let, na kterém jsme na základce hrozně ujížděli, videokazeta s x-tou kopií kolovala z ruky do ruky. Sliz se s tím nijak nemaže, láme těla vejpůl, rozkládá je, vtahuje lidi do umyvadla.... Úplně stejně jako před lety se mi to líbí i dneska. Jen jsem teď celej film přemýšlel, koho, že mi to Shawnee Smith připomíná, a když mi došlo, že to je herečka hrající Amandu ze Saw, nechtělo se mi tomu věřit, tyhle filmy od sebe dělí nějakých 17 let a Shawnee vůbec nezestárla....(20.6.2009)

 • BadoXXII
  *****

  Nádhera!!! Perfektné triky, parádne úmrtia, skvelá gradácia, nezabudnuteľné scény a veľa prekvapivých momentov (jeden z mála hororov, kde naozaj neviete, kto umre). Aj keď by som dal objektívne 4*, ale to moje plesajúce srdiečko inak nemože. Som nadšený. Kvalitou a zábavnosťou podobné Cameronovým Votrelcom.(10.4.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace