Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Dvacet let Moiraine snila a pracovala na tomto okamžiku. Ale nemůže zabránit tomu, aby Znovuzrozený drak viděl přitažlivost Temnoty. (Prime Video)

Recenze (8)

Martrix 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak jo, z rozladěných reakcí lidí kteří četli knihy jsem vyrozuměl, že je to skoro stejné prznění předlohy jako v případě Zaklínače a Nadace. A to vše jen z důvodů pokryteckého gendersysla a nepochopitelné potřeby "vylepšovat". Jsem velmi rád, že jsem knihu nečetl, protože mě se to zatím líbí. Pravda, epičnost toho příběhu zasluhuje krapet lepší look...zvlášť tato poslední epizoda s digivším v TV kvalitě. Ale vlastně mi to nijak nevadí, protože tento seriál nestojí na tricích, ale na příběhu, který je fajn. Za mě zakončeno stále v sympaticky nastavené kvalitě a na další řadu se rád podívám. ()

rashaverak

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finalni souboj, ke kteremu se schylovalo celou sezonu, pusobil dosti uspechane, nadruhou stranu posledni dily sezon byvaji vetsinou po americku neuveritelne pres caru a tady se jeste docela drzeli v mezich, ale jak uz jsem psal vyse, vyuctovani s hlavnim padouchem bylo zase na druhou stranu snad az prilis pri zemi. ()

Reklama

Milano33 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Finále ma necháva chladným, vôbec som z toho necítil ten vnútorný rozkol, ten osudový súboj. Herecky je to strašne slabo podchytené a zo scén sa nedarí vytrieskať emócie. Jedinou výnimkou je perfektná Rosamund Pike, ktorej verím každé jedno slovo, každý výraz. Samotný priebeh bitky je strašne nezáživný, stret s Temným má na druhú stranu svoje lepšie, ale žiaľ aj horšie momenty. Príde mi to, že je to robené dosť povrchovo a miesto príbehu epických, priam až kolosálnych rozmerov, tu máme okresané fantasy, ktoré je ľahko zameniteľné s každým ďalším. ()

Wysch 

všechny recenze uživatele

Asi se budu opakovat, ale myslím, že kdo chce věrnou adaptaci knih, ať si přečte znovu knihy. Pánbů mě obdaroval schopností se odprostit od znalosti předlohy, nebo jsem možná jen tak blbej. Chápu ty, kteří si knihy přečetli, a nejsou spokojeni. Mně se podařilo si to finále užít na 80%, protože dokážu pochopit, že západní společnost je v roce 2021 je jiná než v roce 1990. Absolutně mě nezajímá, že je v seriálové adaptaci výrazný odklon od příběhu v knihách, protože knihy mám doma a můžu si je kdykoliv znovu přečíst. Zajímá mě, jak si Amazon poradí s dalším směřováním příběhu, a tudíž mě to finále v zásadě potěšilo, překvapilo a navnadilo na druhou řadu. ()

Brodequin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jsou zajímavé ty různorodé názory. Já jsem třeba knihy nečetl a za mě bylo tohle skvělé finále. Při rozbití armády trolloků jsem měl docela husinu. Hlavně díky doprovodné hudbě. Ani nevnímám nějaké ty nešvary. Ano, pořád ty ústřední postavy jsou tak strašně nesympatické... ten výběr herců se nepovedl.... ale jako milovník fantasy jsem rád, že něco takového se dostalo na svět. ()

Galerie (11)

Reklama

Reklama