Kolo času - Série 2 (2023) (série)

Nelítostné oči (S02E06)

(epizoda)
  • USA Eyes Without Pity

Rand uzavírá riskantní spojenectví a Egwain sbírá sily, aby se postavila hrůzným okolnostem. (Prime Video)

Ingtar2

Blood and bloody ashes! Renna the Sul'dam! Keď som sa pred pár rokmi prvý krát dozvedel o natáčaní Wheel of Time, presne toto bolo to, čo som chcel vidieť. Tí, ktorí doteraz tvrdili o Maddy Madden že 'je len škaredá s bradavicou a nevie hrať' by si mali zavrieť ústa a pozrieť si toto, lebo ide o absolútnu bombu. Emócie, ktoré Eggy vyjadruje, všetko od nenávisti ku svojej Sul'dam, opovrhnutím, ponížením a zúfalstvom je dokonale odohrané. Zo stretnutia Randa s Matom mám neskutočnú radosť, pretože takýchto momentov v celom seriály moc nie je, a dokonca aj linka Lana a Moiraine sa tentokrát dá zniesť. A Sophie Okonedo, the mother, is back! Myslím, že nepotrebujem z zvýrazňovať, že všetko, čo píše Jaeger je opäť trash, keďže celá Egwainina linka sa odohráva v knihe v jednom odseku a Sul'dam s damane útočiace na strážcu je v súlade s použitím sily ako zbrane. Navyše obeta od Rymy je naozaj smutná a Rymyn posledný vzdor je badass. A Falme vyzerá fantasticky! 100%, 5*. Zaslúžene. ()

Jaeger

Ked sa scenar drzi aspon trosku knihy, tak to nieje take zle (vycvik damane). Ale o to horsie, ked clovek vidi ako tym premrhali sancu kvoli vsetkym tym woke srackam, co tam su. 1/4 casti bola dobra, a 3/4 o nicom. zase bola porusena logika sveta, Aes sedai nesmu zautocit saidarom na nikoho, kto ich priamo neohrozuje, a ta zlta nigga aes sedai zabila sul'dam ..ale nikoho to netrapi, ved scenaristi si mozu robit co chcu, mainstream im to zhltne aj popcornom ()