Waldo

• USA Last Looks (více)
Trailer 1

Kedysi najlepší detektív LAPD Charlie Waldo (Charlie Hunnam) sa stráni spoločnosti. Býva v malej chatke na kopci nad mestom a vlastní len 100 vecí. Minimalizuje aj svoju uhlíkovú stopu, jazdí na bicykli a za tri roky si nechal narásť veľkú bradu. Potom sa objaví jeho bývalá milenka a súkromná vyšetrovateľka Lorena (Morena Baccarin), aby ho požiadala o pomoc pri vyšetrovaní vraždy z vyšších kruhov. Televízny herec Alastair Pinch (Mel Gibson) je obvinený z vraždy svojej manželky v opitosti. No na nič sa nepamätá. (Arsenal83)

Trailer 1

Rominator

Bývalý losangeleský policejní detektiv Charlie Waldo (Charlie Hunnam) je přes svojí expřítelkyni Lorenu (Morena Baccarin) a média vtažen do vyšetřování vraždy Moniky Alastair. Mezi hlavní podezřelé patří její manžel, herec Alastair Pinch (Mel Gibson)... Film se může pochlubit slušným hereckým obsazením. Moje hlavní výtka se týká příběhu, který mohl být svižnější. ()

JASON_X odpad!

Moje blbost, že věřím zdejším anotacím, že před filmem nečtu žádné komentáře a nekoukám většinou na trailery. Prý "akční/thriller". Tyhle škatulky psal asi mimozemšťan. Trapnější frašku jsem už hodně dlouho neviděl. Ano, správně mělo být "fraška/trapárna/nudná, rádoby mondénní pseudokomediální kvazidetektivka", nebo tak něco. Nezáživný děj, nezajímavá zápletka, vyloženě odpudivé prostředí hollywoodského showbizu a v něm ani jedna sympatická postava, v hlavní roli nepodařený klon Brada Pitta, který v jednom kuse dostává přes hubu, ani jedna jediná scéna, která by mě aspoň trochu zaujala, nebo při které bych se aspoň trochu pousmál, nic, naprosto zhola nic, kvůli čemu bych chtěl dát byť jen jednu slabou malinkatou hvězdičku. Absolutní ztráta času. ()

MrHlad

Bývalý polda a profesionální podivín Waldo opouští tak trochu nedobrovolně svůj exil a vyráží do Hollywoodu. Tady má zjistit, jestli televizní hvězda a profesionální alkoholik Alastair Pinch zabil svou ženu, nebo to na něj někdo ušil. Jenže v Hollywoodu člověk nemůže věřit nikomu. Last Looks je fajn krimi, která se nebojí střídat napětí s bizarním humorem, má hodně fajn herecké obsazení a nenudí. Ale spíš než film je to sled dialogů, protože se tu vlastně pořád kecá. Hlavně kvůli tomu, aby si nikdo nevšiml, jak moc je to celé levné a podfinancované. Ale když to člověk překousne a zvykne si na lacinější look, je to vlastně až nečekaně fajn. ()

Xmilden

Mel Gibson ve vedlejší roli v zajímavějším filmu než jsem si původně myslel. Pro mě osobně zajímavá hra, při hledání vraha. Taková ta slabší verze Čínské čtvrti, kdy se detektiv toulá městem, aby odhalil pravdu. A divák z první řady sleduje vývoj případu. Hunnamovi tyhle role začínají hodně slušet. 65% ()

HellFire

Přiznám se bez mučení, že mám fakt rád Charlieho Hunmana, ten kluk je přirozený talent a chemie mezi ním a Lucy Fry je opravdu přirozená. Přidejte k tomu Mela Gibsona a dostanete pohodový film, na který se dobře dívá, což je v poslední době v Hollywoodu zázrak. Škoda jenom, že filmu chybí ono „cosi“, co by po pozvedlo na vyšší úroveň. Je to totiž po všech stránkách moc povedené řemeslo. ()

• Natáčalo sa v júni a júli 2019 v amerických štátoch Georgia a Kalifornia. (MikaelSVK)