Princezna Triád

• Tchaj-wan Triad Princess
Tchaj-wan, 2019, 4 h 1 min (Minutáž: 35–47 min)

Epizody(6)

Divoká dcera mocného šéfa mafie předstírá, že je ochranka jedné celebrity, a pronikne tak na koncert. Naprosto tím změní život televizní hvězdy a najde lásku. (Netflix)

Deleatur

Plusy: Rošťácká 1. půlka. Pohledná ústřední milenecká dvojice a chemie mezi nimi. Prvky gangsterské grotesky. Mínusy: Postupná ztráta soudružnosti ve 2. půlce a nakonec neudržitelnost žánrového mišmaše. Tedy následné drámo nebylo působivé vůbec u nikoho. A dost často křečovitý humor a to hlavně kolem gay postavy. Hodnocení: 44%. ()

kklepkaa

Je to vlastně taková uhozená milá de facto jednohubka. Strefilo se mi to do nálady, takže za mě dobrý. Jinak nečekejte nic světobornýho ani oduševnělýho. ()

xxxLussyxxx

Popis trochu mimo, nikdo nepředstíral, že je ochranka celebrita, ona jí naopak fakt byla a nepronikla na koncert, s hlavním hrdinou se poznala jinak ;) A co se týče samotného seriálu, tak dějově takové akčnější, čekala jsem více romantiky, poslední dva díly se už táhly a dokoukala jsem jen proto, že jsem byla zvědavá jak to dopadne. Ten konec je ale postavený na hlavu, to si tvůrci nechali zadní vrátka pro druhou serii? Která očividně ovšem nikdy nebude... Celkem ztráta času, abych byla upřímná. Tchaj-wanci moc ty seriály neumí... ()