• Garch
  *****

  Druhá epizoda je naprosto vynikající. Napětí, hudba (krom písničky), filmařina. I ti policajti jsou reální jak salám na rohlíku. Prostě, Respekt, pane Hřebejku! ... PS: životní role Martina Havelky. ...PPS: 1. i 3. epizoda jsou slabší.(30.3.2017)

 • Ozzy2
  **

  Tak bohužel..Voříšková to prostě nemůže utáhnout.Ukazuje, že sice hrát trochu umí,ale na hauptku to nestačí.Tu policajtku jí nevěřím a uniforma jí nesedí.Blboučkej děj, který pranýřuje mafiány a úplatné policisty,ale tenhle vidlák ani na mafiána nevypadá.Spíš trubka, co zdělila pár tisíc a hraje si na machra.(11.3.2019)

 • Radko
  ***

  Kvalita v porovnaní s jednotkou šla hore, aj čosi napínavé sa v rámci českých luhov lesov a hájov odohralo.(28.6.2016)

 • otík
  *****

  No konečně to Hřebejk rozjel. Horová si jde tvrdě po pachatelích vraždy pěti psů, přibírá si na pomoc Vitouše a čím dál víc se zaplétá do děje kolem podnikatele a mafiána v severomoravské vesnici Těšíkov. Olomoucká krimi zase pátrá po pachateli už dvojnásobné vraždy (jeden ze zaměstnanců zoo, který byl zapleten krádeže tří medvědů, je nalezen zavražděn na toaletě obchodního centra) a dostává tip, že by za tím mohla stát skupina lidí, kteří chtějí prodávat medvědí žluč překupníkům a mafiánům. Pomalu se obě linie spojují, přičemž Horová se s Vitoušem dostává rychleji blíž a doplatí na to ke konci dílu. Tento díl je pekelně napínavý a po pomalém začátku je v poslední čtvrt hodince divák napětím přikován k sedadlu. Skvělý díl opět se super záběry z nefalšovaného Olomouce s příležitostnými problesky poutního místa Svatý Kopeček v dálce. PS: olomoucké zoo je právě těsně pod tímto poutním místem(28.7.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace