• otík
  *****

  No konečně to Hřebejk rozjel. Horová si jde tvrdě po pachatelích vraždy pěti psů, přibírá si na pomoc Vitouše a čím dál víc se zaplétá do děje kolem podnikatele a mafiána v severomoravské vesnici Těšíkov. Olomoucká krimi zase pátrá po pachateli už dvojnásobné vraždy (jeden ze zaměstnanců zoo, který byl zapleten krádeže tří medvědů, je nalezen zavražděn na toaletě obchodního centra) a dostává tip, že by za tím mohla stát skupina lidí, kteří chtějí prodávat medvědí žluč překupníkům a mafiánům. Pomalu se obě linie spojují, přičemž Horová se s Vitoušem dostává rychleji blíž a doplatí na to ke konci dílu. Tento díl je pekelně napínavý a po pomalém začátku je v poslední čtvrt hodince divák napětím přikován k sedadlu. Skvělý díl opět se super záběry z nefalšovaného Olomouce s příležitostnými problesky poutního místa Svatý Kopeček v dálce. PS: olomoucké zoo je právě těsně pod tímto poutním místem(28.7.2016)

 • Necrotongue
  ***

  Tvůrci tentokrát mé naděje nepohřbili a vyprodukovali vcelku solidní díl, který byl sice místy úsměvný, ale k výrazným stížnostem mě nepřinutil. Příběh se poměrně slušně rozjel, k obvyklým nedostatkům se už nehodlám vracet, takže už jedině pochválím to, že se Kristýna Horová opět zodpovědně zhostila role praporčíka č. 13.(9.9.2019)

 • Radko
  ***

  Kvalita v porovnaní s jednotkou šla hore, aj čosi napínavé sa v rámci českých luhov lesov a hájov odohralo.(28.6.2016)

 • Ozzy2
  **

  Tak bohužel..Voříšková to prostě nemůže utáhnout.Ukazuje, že sice hrát trochu umí,ale na hauptku to nestačí.Tu policajtku jí nevěřím a uniforma jí nesedí.Blboučkej děj, který pranýřuje mafiány a úplatné policisty,ale tenhle vidlák ani na mafiána nevypadá.Spíš trubka, co zdělila pár tisíc a hraje si na machra.(11.3.2019)

 • Snorlax
  ****

  Zírám, Hřebejkovi se dokonce podařilo i na okamžik vybudovat při prohlídce statku atmosféru, u pana Rutiny bych tomu ani nevěřila.(17.5.2019)

 • - V této epizodě zazní píseň „Nečekej už marně dál“ od Michala Tučného. (Winster)

 • - Natáčelo se v Olomouci na dolním náměstí. Je zde vidět např. Arionova kašna nebo sloup nejsvětější trojice. (Winster)