Záškodníci

Špecialisti

Akční / Thriller / Krimi

Kanada / USA, 2016, 107 min

• Corpsegrinder

Taková normální televizní kriminálka, na to že jsem čekal že to půjde rovnou do odpadu to nedopadlo tak hrozně. Nejsem žádnej expert na tyhle laciný srágory a jedinej důvod proč jsem si tohle dal bylo ze zvědavosti jelikož režisér má na kontě tři solidní filmy (Aggression Scale + Silent Night + Under the Bed), a taky protože to neni náká píčárna s Dolphem Lundgrenem točená v Uzbekistánu. Zápletka je hrozně blbá a nesmyslná a myslim že ta parta s maskama alá Army of Two by šla využít trochu líp. Že by se film tvářil nějak vážně bych neřekl, hlavně protože celá role Bruce Willise je k smíchu stejně jako jeho kariéra hnijící v DVD žumpě posledních 6 let. Vsadim se že jeho asi 10 minut na scéně sežralo tak půlku rozpočtu. A ten konec? Totální komedie už. Dvě hvězdy víceméně za to že to úspěšně skrývá nízkej rozpočet a že to udrželo mojí pozornost až do konce.(6.7.2016)

Tak příjemné překvapení s kvalitním hereckým ansáblem a jen se trošku divím, proč Willis bere role, kde hraje druhé housle. Nejslabším stránkou filmu je neučesaný scénář, který má dost nevyrovnané pasáže, příliš moc postav, aby dokázal skloubit akční thriller s vývojem postav, vztahy. Herci odvedli na svých postavách slušnou práci a akce v bankách je dobrá. Za mě určitě ten lepší z filmů s Willisem, za poslední dobu......6/10(16.10.2016)

• Torgal

Ďalší film, v ktorom je Bruce Willis len návnada na diváka a prvé husle hrajú podstatne menšie mená (dokonca aj Bautista je len vedľajšou postavou a svoju úctyhodnú muskulatúru vôbec nevyužije). Samotné jeho sledovanie bolo veľmi útrpným zážitkom, nakoľko som sa vôbec nedokázal orientovať v postavách a ich zámeroch. Ako tak som sa bavil len keď borci s maskami išli na nejaký z heistov, no aj vtedy kvality stúpali maximálne k priemeru. Veľká slabota. 3/10(18.11.2016)

• Tom Hardy

Ze všech těch příšerností, které Willis v poslední době natáčel (a není jich málo), je tohle jediný kousek, na který se dá koukat a chvílemi to téměř i funguje. Přepadení jsou (v rámci možností) fajn a potěší drobnými nápady, herci opravdu hrají, scénář není nejblbější a dokonce to umí položit otázky, na které chce znát divák odpověď. V kinech by Marauders neváleli, jako "lépe obsazená detektivka" ale udělají čas od času v televizi možná i radost.(18.7.2016)

• mzss1

|0%| Co se to s těmi současnými béčky děje? No, rozepisovat se tu o problematice, proč dnešní videobéčka klesají, nebudu. Jako najdou se výjimky, ale často narážím na nudné a zbytečné béčka, které ani nestojí za pozornost. A tenhle MARAUDERS? Škoda slov. No, dobře – něco se pokusím napsat. Hm, ale já nevím co. Až tak mě tahle nudná a bezcenná sračka zamlžila mozek. 2 krátké přepadení banky. Poté v cca 3/3 filmu 2 akční sekvence, které ale stáli za prd. Natočeny byly obyčejně. Děj je dost chaotický a i s pár nelogičnostmi tu počítejte! Herci a jejich postavy? Nudili mě, otravovali a já nevím co ještě? Hudba? Asi tu nebyla, nevím. Bruce Willis ve vedlejší roli tu byl fakt zbytečný a otravný. Začínám mít na něj alergii a to jsem ho v páté Smrtonosné pasti bránil stejně jako ten film. Tak abych to shrnul. Odpad je asi tvrdý hodnocení, ale já nemůžu jinak. Copak je to má nějakou šťávu, záživnost, zaujetí některých scén? Spoustu nudných dialogů a já nevím co všeho ještě. Snímek jako celek se snaží mít vážnou notu jako, že se něco velmi důležitého děje, ale já to nesežral. A určitě to není jen můj subjektivní názor. Nevyžaduji jen akci, mnohdy mám rád filmy bez akce, pěkné thrillery se zajímavými příběhy apod. Ani ten Bautista se tu moc nepředvedl. Jednu neohrabanou bitku tu svedl (pokud se to bitkou dá nazvat). Předchozí film tohoto režiséra Extraction také nebylo žádné terno, ale určité klady se tam našli a alespoň ty slabší 2 hvězdy a 33% jsem udělil. Ale ani jedno procentíčko nemůžu téhle sračce dát, je mi líto.(5.7.2016)

• - Agent Montgomery (Christopher Meloni) má po celou dobu filmu pistoli Glock 17, ale během třetí loupeže se mu pistole změní na SIG-Sauer P226. (Maulincio)

• - Spoiler: Počet mrtvých ve filmu: 17 (koba)

• - Tři z lupičů jsou vybaveni pistolemi SIG-Sauer P226, Glock 17, Colt M1911A1 a útočnými puškami Heckler & Koch HK416. Čtvrtý má brokovnici Serbu Super Shorty a pistoli Glock 17. (Maulincio)