Reklama

Reklama

Poražení

(seriál)
  • Německo Shadowplay (více)

Epizody(8)

Obsahy(1)

V Berlíně roku 1946 pátrá americký policajt po pohřešovaném bratrovi a pomáhá přitom mladé německé policistce v boji proti vlně násilí, která zaplavila celé město. (Netflix)

Recenze (18)

Liron 

všechny recenze uživatele

Tak jsem z toho rozpačitá. Ze začátku nadšená,  ale potom horší a horší dojem. Strašně překombinované a nakonec se z toho stal divoký západ plný přestřelek. Ale na některých mrtvých nezáleží,  no a pak jsou mrtvoly které se vyšetřují. Takže logika jde trochu stranou.  U filmu kde hraje Dolph Lundgren by mi to nevadilo ale tady ano. A vážně se dalo v rozbombardovaném Berlíně zajít na večeři? Nedostatek jídla Berlín netrápil? A když bych jela autem,  nebyla bych nápadná, benzín či nafta pro každého? Nejsem z těch co hledají ve filmu chyby,  ale tohle mi dost vadilo. Herecky zajímavé a destinace Prahy rozeznávám. ()

gogo76 

všechny recenze uživatele

"Povedz mi o tom meste niečo pozitívne..." Pre väčšinu neprávom nepovšimnutý seriál, ktorý produkoval Netflix. Dlhšie som seriál odkladal, ale už po niekoľkých minútach som bol ako ryba vo vode. Rozbombardovaný Berlín je veľmi vierohodne zobrazený, každá ulica, každý rozpadnutý dom. Všade ruiny, trosky a hromady tehál, ktoré odpratávajú davy Nemcov. Zločin a čierny obchod rozkvitá a v tomto chaose sa pokúša polícia, ktorá nemá ani poriadnu budovu vykonávať svoju prácu. Popravde, seriál som chcel vidieť hlavne kvôli Nine Hoss, ktorá už svoje kvality ukázala mnohokrát. Scény ako "Vyzlečte sa!" alebo prvé stretnutie s manželom vo väzení si budem dlho pamätať. Veľmi pozitívne ma prekvapil austrálsky herec L. M. Green známy z megahitu Upgrade, ktorého som tu nečakal, no o to viac prekvapil. Najznámejšiu tvár T. Kitscha veľmi nepochválim. Je to sympaťák, na prvý pohľad sa do svojej roly aj hodil, ale po niekoľkých dieloch vám doklapne, že dokonale používa iba jeden smutný kukuč. Sekne mu to, ale od herca očakávate viac polôh. Celkovo veľmi príjemné prekvapenie a na čiastočne otvorený koniec možno raz niekto nadviaže, ale ani nemusí, pretože príbeh je viacmenej ukončený, čo je dobrá správa pre divákov, ktorí sa neradi viažu na nekonečné seriály. Vzhľadom na to, že je to seriál ma to max. vtiahlo a užil som si napínavý príbeh v atraktívnom prostredí. 90%. ()

Reklama

Peddro 

všechny recenze uživatele

Velmi zajímavé téma, ale příliš mě nepřesvědčil herecký výkon hlavního hrdiny a ani jeho postava nebyla nijak zvlášť sympatická. Příběh zůstal nedořešen, tak jsem zvědav, zda bude pokračovat. Také nechápu, proč se Max jako svobodný a nezadaný ani nepokusil o Claire, která je nejen krásná a přitažlivá, ale především se mu sama nabízela? To je nepochopitelné.... ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

že by to byl zrovna šlágr ze kterého si divák sedne na zadek se říct nedá,ale jako jednohubka funguje docela dobře.Atmosféra těsně poválečného vybombardovaného Berlína se povedla a po technické stránce tomu není (jako obvykle) moc co vytknout.Snad jen ta dušínovská postava Taylora Kitsche mi občas lezla docela na nervy a ač to asi nebylo úplně košér,spíš sem fandil jeho bratrovi.Potěšila letmá časká účast...60% ()

kritkMd 

všechny recenze uživatele

Hlavní hrdina strašně nesympatický idiot. Každý náhodný člověk na ulici umí mluvit plynule anglicky, sovětský parchant a němci spolu komunikují anglicky. Němci mezi sebou mluví chvíli německy, pak anglicky bezdůvodně. Nechutné. Herecké výkony mizerné, z celého obsazení se mi nelíbí nikdo. Scénář co nikam nevede. Mstitel záporák z 45th division, provádí činy, které by dělal asi každý, takže s ním soucítím místo toho abych ho nenáviděl. Ale hlavně příběh co vůbec nikam nevede a konec, který vás ani nezajímá. Hodně zajímavý námět, ale tak špatně proveden že se mi chce zvracet. ()

Galerie (48)

Zajímavosti (1)

  • Seriál se natáčel v Praze a okolí Kladna. (Yardak)

Reklama

Reklama