Reklama

Reklama

Epizody(8)

Obsahy(1)

V Berlíně roku 1946 pátrá americký policajt po pohřešovaném bratrovi a pomáhá přitom mladé německé policistce v boji proti vlně násilí, která zaplavila celé město. (Netflix)

Recenze (11)

netahlo 

všechny recenze uživatele

Prijemne prekvapeni. Hodne dobre natocene akce, ceska stopa velmi zretelna a Taylor Kitsch uz ve Wacu dokazal, ze hrat umi. Nebranim se pokracovani. ()

M.i.k.e 

všechny recenze uživatele

že by to byl zrovna šlágr ze kterého si divák sedne na zadek se říct nedá,ale jako jednohubka funguje docela dobře.Atmosféra těsně poválečného vybombardovaného Berlína se povedla a po technické stránce tomu není (jako obvykle) moc co vytknout.Snad jen ta dušínovská postava Taylora Kitsche mi občas lezla docela na nervy a ač to asi nebylo úplně košér,spíš sem fandil jeho bratrovi.Potěšila letmá časká účast...60% ()

Reklama

Peddro 

všechny recenze uživatele

Velmi zajímavé téma, ale příliš mě nepřesvědčil herecký výkon hlavního hrdiny a ani jeho postava nebyla nijak zvlášť sympatická. Příběh zůstal nedořešen, tak jsem zvědav, zda bude pokračovat. Také nechápu, proč se Max jako svobodný a nezadaný ani nepokusil o Claire, která je nejen krásná a přitažlivá, ale především se mu sama nabízela? To je nepochopitelné.... ()

Liron 

všechny recenze uživatele

Tak jsem z toho rozpačitá. Ze začátku nadšená,  ale potom horší a horší dojem. Strašně překombinované a nakonec se z toho stal divoký západ plný přestřelek. Ale na některých mrtvých nezáleží,  no a pak jsou mrtvoly které se vyšetřují. Takže logika jde trochu stranou.  U filmu kde hraje Dolph Lundgren by mi to nevadilo ale tady ano. A vážně se dalo v rozbombardovaném Berlíně zajít na večeři? Nedostatek jídla Berlín netrápil? A když bych jela autem,  nebyla bych nápadná, benzín či nafta pro každého? Nejsem z těch co hledají ve filmu chyby,  ale tohle mi dost vadilo. Herecky zajímavé a destinace Prahy rozeznávám.  ()

Rozarka18 

všechny recenze uživatele

Zbombardovaný Berlín rozdelený na štyri sekcie, kde kuli pikle všetci. Absolútne uveriteľné. Lov na nižšie postavené nacistické prasatá. Uveriteľné. Berlinský lekár so svojím komandom, využívajúc neprehľadnú situáciu na vlastné obohatenie. Menej uveriteľné. Za mňa fajn seriál, len by som rada vedela, či Nemci nemajú už žiadneho iného herca, keďže všade pchajú toho istého. ()

Galerie (34)

Zajímavosti (1)

  • Seriál se natáčel v Praze a okolí Kladna. (Yardak)

Reklama

Reklama