Zločiny z vášně

Crimes of Passion

Drama / Romantický / Thriller

USA, 1984, 107 min

Kathleen Turner bych v takovém filmu nečekal(vypadá dobře),.Anthony Perkins jako ujetej fanatickej kněz taky super.Škoda jen trochu nepřehlednýho konce a scén které mají jakoby něco zdělovat.(18.12.2017)

Kathleen Turner , to byl ten důvod proč jsem se na film juknul. To že jde o tak častou obehranou klasiku "vrah prostitutek" jsem bral v potaz a tak film nevyniknul,ale rozhodně nespadl do podprůměru. No,ale že se prostitky tedy setkávají s "osobnostmi" .(21.6.2006)

Rozpočet $-miliónovTržby USA $2,912,945Tržby Celosvetovo $3,702,945(31.1.2009)

• berg.12

Celkem jednoznačné TOP5 filmů s nejhorší hudbou. Dvořák na saxík & spol. vyrobily z tohohle filmu pro mě fyzicky nekoukatelnou záležitost.(26.3.2019)

Ken Russell je pro mě jedním z nejlepších autorů, který se dovede skutečně bizarně podívat na lidské potřeby a na lidský chtíč. To, jak to ve svých filmech dovede zobrazit, jak jsou šílené, ale přitom drží dějově skvěle pohromadě, to je prostě jedinečné. Tady je to navíc doplněno výbornými hereckými výkony v hlavních rolích.(1.8.2016)

• A.Beech

Jediné pozitívum Kathleen Turner. Dokonca ani môj obľúbený Perkins ma v tomto filme nebral.(13.5.2014)

Hudba - Rick Wakeman /Yes /(28.6.2011)

• honzic

Zajímavý film, mne sice až tak nezaujal, ale je fakt, že Turner to tam docela sluší. Hodnocení: 45 %(19.12.2011)