Tri ženy sa po noci plnej zábavy prebúdzajú a nepamätajú si, čo sa počas noci stalo. Najväčší šok prichádza, keď sa pozrú do zrkadla. Zisťujú, že sú všetky tri v jednom tele. Nezostáva im nič iné, než spojiť sily a zistiť, kto ich dostal do tohto stavu a naplánovať krvavú pomstu. (Marceloo)

Marceloo

Tri ženy sa po noci plnej zábavy prebúdzajú a nepamätajú si, čo sa počas predchádzajúcej noci stalo. Najväčší šok prichádza, keď sa pozrú do zrkadla. Zisťujú, že sú všetky tri v jednom tele. Nezostáva im nič iné, než spojiť sily a spoločne zistiť, kto ich dostal do tohto stavu a naplánovať krvavú pomstu. - Ani neviem, ako som tento horor objavil, ale tešil som sa na to viac ako 2 roky. Nedá sa poprieť to, že námet tohto hororu je velmi kreatívny, ale má podla mňa velmi slabé prevedenie. Masky vyzerajú celkom pekne, ale najviac ma sklamalo to, že sú všetky vraždy úplne mimo záber, takže je to vlastne Splatter bez gore, takže to vlastne ani nie je Splatter, takže je to v tejto situácii ešte horšie, než stav troch hlavných postáv. Neviem, prečo si režisér zaumienil, že sa po dlhej prestávke zamerá zrovna na horor, ale ak chce svoje diela prezentovať takýmto spôsobom, ďaleko to v tomto žánri nedotiahne. + herec z The Hills Have Eyes II a Green Room ()

*CARNIFEX*

Jennifer, Ellie a Madeleine sú tri mladé ženy, ktoré splynú v jedno telo, jednu dušu. Napriek tomu, že sa to zdá neuveriteľné, opak je pravdou. Zvrátený experiment, vďaka ktorému sa stávajú Frankenstein-ovým monštrom, však musí mať niekto na svedomí. Pomstiť sa tomu, kto takýmto spôsobom zruinoval ich životy, ale nebude tak jednoduché. Každá jedna z žien je totiž úplne iná, pričom spomienky na osudný večer, sú takpovediac "nejasné" ... Okrem toho, že som sa nezasmial, nedočkal som sa ani ničoho hororového. Námet znel slušne, no ostalo pri prázdnych sľuboch. Pokiaľ niekto dúfa, že bude svedkom krvavého nárezu, v ktorom budú lietať hlavy, nohy, ruky, tak bude rovnako sklamaný ako "Evilenko" ;) Pár okamihov - ÁNO, gore?? No to sotva. Ja osobne som očakával omnoho viac, tak asi preto také sklamanie. "Patchwork" je opäť polovičná robota - 50% ()

Forsberg11

Takýto poloamatérsky "gore" úlet síce poteší, ale ako celok je to maximálne nezábavné. Ako komédia to nefunguje vôbec. Pousmial som sa len pri Owlcat Archimedovi. Ako horor už vôbec nie. Napätie bolo na nule, postavy skrz na skrz nesympatické figúrky ako vystrihnuté z nejakého bizarného Lynchovho filmu. Bolo mi totálne ukradnuté, čo sa s kým stane. Pár fanúšikov to však určite nájsť môže. Človek nikdy nevie, čo mu sadne. 35 %!! ()

elimS

45% - komentář 20ti slovy: Ani horor, ani komedie, prostě polozábavná "sci-fi" blbinka, která nejde brát vážně. Mohlo být více prostřihů na spojené tělo, než jednotlivě. ()