Katy Perry - Cozy Little Christmas

Hudba:

Katy Perry

Katy Perry

kingik

Katku, kterou bych nerad našel pod vánočním stromečkem (v podroušeném stavu). Ale jo, klidně mně ji vrazte na vánoční svátky kamkoliv, třeba v pouzdře, v kredenci, zastlanou do postele. Určitě ji ale nechci v hudební formě, abych na její libé tóny skotačil kolem smrku a u toho se dojížděl punčákem. Definitivní konec její snesitelné hudební produkce zvěstuje vánoční onanie, kde nesmí chybět Santa, doprovázen rolničkami a vánočními debilnostmi všeho druhu. Katuška to dokonce riskla i ve dvou vlasových provedeních, blondýna i následná proměna v tmavovlásku rozhodně dává naději, že ještě než se Orlando Bloom opětovně odebere natáčet do nějaké evropské metropole, může pomilovat ve své luxusní vile ženu dvou tváří, respektive dvou vlasových odstínů. Ovšem pokud by náhodou Katka navrhla, že by si mezi sexuálními pauzami mohli pustit její svěží vánoční hudební počin, doporučuji, aby její milenec zalovil ve svém deníčku kontaktů a vánoční čas strávil s jinou umělkyní. Bylo to rozkošně příšerné. 2/10 ()

oveckaoa odpad!

Za mě teda nejhorší singl její kariéry (neslyšel jsem všechny ani mě to neláká). Není zde nic zapamatovatelného vypadá to amatérsky (plyšový sob a jiná zvířátka) a trikově hůře jak cokoliv od Asylumu . ()