Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Nina se dozví pár věcí o Rendellově minulosti. Kinsey vypomůže Saviniho partě, Tyler se dostane do špatné společnosti a Bóďa najde další klíč. (Netflix)

Recenze (11)

Wiikii 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Byť jsem komiksovou verzi nečetl, seriál mi příjde dobrý, hlavně v pasážích, kde je mystika s klíči, ale životy Kinsley či Tylera mě nechávají klidným. Naopak s mámou Ninou mám problémy, protože už od začátku bylo jasné, že to bude "nevědomí" dospělák, což mě vadí, nýbrž teďse rozjíždí její detektivní pátrání kde zjišťujeme minulost jejího mrtvého muže Rendella.... ()

Lenka.Vilka 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Spíš se tady šlape na místě, aby si to nejlepší nechali do dalšího dílu. Škoda, že se neřezaly hlavy jako v předloze :( Komentáře mě vážně nepřekvapili. Proč je tělocvikářka černá, když je v předloze bílá? Stejně bych se mohla zeptat, proč je paní Zámková zrzka. Ale to není tak zajímavé tématíčko, že? ()

Reklama

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Knihu respektíve komiks na motívy ktorého je seriál natočený som neprečítal a tak som bol zvedavý o čom to celé bude, ale ako som spomenul už v komentári k prvej epizóde cieľovou skupinou seriálu je mladý dospelý a pred mnohými rokmi ma Narnia či Kronika rodu Spiderwickovcov baviť dokázali, ale toto ma zatiaľ príliš neupútalo a neprinieslo nič, čo by divák nečakal. ()

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Po předchozím dílu jsem už dnes nevstupoval na naprosto neprozkoumané území, takže jsem si mohl druhou epizodu více užít. Taky jsem trochu gůglil, tudíž už vím, že má seriál komiksovou předlohu, o kterou se postaral Joe Hill. Sice jsem o jeho komiks nikdy nezavadil ani pohledem, takže nevím, jak to autor vymyslel, jen se divím, že tu není více hororovější atmosféra. Podle toho, co jsem už od něj přečetl, bych čekal mnohem větší nápor na nervy. ()

bart_ 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Klasická zdlouhavá výplňovka... Doslovně přesné pořadí nalézání klíčů z komiksových sešitů kupodivu není zachováno. Nina Zámková je charismaticky netečná, a celkově práce s charaktery není nijak věrohodná a spíš pofidérně přímočará. Ellie Whedon, jedna z nejdůležitějších postav tohoto příběhu, je navíc další obětí černošskýho protagonisty - nejsem rasista, ale tyhle negerský castingové guláše mi již v současný kinematografii upřímně lezou na nervy.... Třebaže jsem spíš nespokojen, musím uznat, že na hlavohrátky pociťuji absolutní těšing. Jen doufám v to, že Zack/Lucas/Dodge jakožto ústřední záporák (mimochodem jeden z nejlepších v dějinách populární kultury) nebude v nadcházejících epizodách vykastrován. ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama