Léčka (S01E02) (epizoda)

Trapper / Keeper

Drama / Fantasy / Horor / Thriller

USA, 2020, 50 min

Byť jsem komiksovou verzi nečetl, seriál mi příjde dobrý, hlavně v pasážích, kde je mystika s klíči, ale životy Kinsley či Tylera mě nechávají klidným. Naopak s mámou Ninou mám problémy, protože už od začátku bylo jasné, že to bude "nevědomí" dospělák, což mě vadí, nýbrž teďse rozjíždí její detektivní pátrání kde zjišťujeme minulost jejího mrtvého muže Rendella....(27.2.2020)

Klasická zdlouhavá výplňovka... Doslovně přesné pořadí nalézání klíčů z komiksových sešitů kupodivu není zachováno. Nina Zámková je charismaticky lhostejná, a celkově práce s charaktery a jejich naivní relativizace není nijak věrohodná a spíše nestranně přímočará. Ellie Whedon, jedna z nejdůležitějších postav tohoto příběhu, je navíc další obětí černošského protagonisty - nejsem rasista, ale tyhle negerské castingové guláše mi již v současné kinematografii upřímně lezou na nervy... Třebaže jsem spíš nespokojen, musím uznat, že na hlavohrátky pociťuji absolutní těšing. Jen doufám v to, že Zack/Lucas/Dodge jakožto ústřední záporák (mimochodem jeden z nejlepších v dějinách populární kultury) nebude v nadcházejících epizodách vykastrován.(7.2.2020)

• warrenur

Hm...zatial stale filmik pre skorych nastrocnych. Cakal som rozhodne viacej. Sexy zaporacka, ako z filmu o upiroch, ci vlkodlakoch a do toho tragedia z minulosti, ktoru si niektori ucastnici ani nepamataju. Divne a miestami ochotnicke chovanie postav. Slabsi priemer, obavam sa, ze sa to nezlepsi.(16.2.2020)

• Trevor

Knihu respektíve komiks na motívy ktorého je seriál natočený som neprečítal a tak som bol zvedavý o čom to celé bude, ale ako som spomenul už v komentári k prvej epizóde cieľovou skupinou seriálu je mladý dospelý a pred mnohými rokmi ma Narnia či Kronika rodu Spiderwickovcov baviť dokázali, ale toto ma zatiaľ príliš neupútalo a neprinieslo nič, čo by divák nečakal.(12.2.2020)

Spíš se tady šlape na místě, aby si to nejlepší nechali do dalšího dílu. Škoda, že se neřezaly hlavy jako v předloze :( Komentáře mě vážně nepřekvapili. Proč je tělocvikářka černá, když je v předloze bílá? Stejně bych se mohla zeptat, proč je paní Zámková zrzka. Ale to není tak zajímavé tématíčko, že?(22.2.2020)