Kinsey prozkoumá spolu se Saviniho partou mořskou jeskyni. Nina konfrontuje Ellie kvůli Joeovi a Tyler sabotuje svůj vztah s Jackie. (Netflix)

Necrotongue

No, tak atmosféra už vzala definitivně za své, zpočátku fajn seriál se v šesté epizodě změnil v nablblou teenagerskou vztahovku podbarvenou otřesným soundtrackem, takže jsem už jen čekal, že se po blízkém lese začnou nahánět vlkodlaci s upíry. Tohle bylo špatné. ()

Trevor

Napriek snahe zapracovať trochu viac napätia opäť chaotický a nezmyselný dej a som rád, že som počas epizódy po očku na telefóne sledoval livestream zo stretnutia hokejovej extraligy dorastu, pretože ten zápas bol podstatne lepší ako tento seriál... ()

Lenka.Vilka

Konečně Sam! Ne že bych hrdinům přála špatný věci a už moc dlouho blbli s klíčema, tak trochu nebezpečí na ně! A možná se něco schovává v jeskyni :O kde ale vzali tolik světel na osvícení cesty úniku? Hmmm. Detail ;) soudě podle konce to příšte čekám hodně dobré :) ()

LachtanShows

Tyler je rozhodně nejlepší postavou celého seriálu, i když se mouchy objevují u všech zúčastněných. Jsem smířený s tím, že přestože mě seriál baví, naprostá spokojenost se minimálně v téhle sérii nikdy nedostaví. ()

Solverino

uááááá, čím dál tím větší sračka... všichni furt melou ty americký psycho kecy o hovně a kroutěj u toho očima... neděje se prakticky nic a občas nějakej infantilní digitální trik... ()

ErzebethB odpad!

Díl, který nedává totálně žádný smysl, do baráku vlítne magor se zbraní, oni mají skříňku díky který se jeden hrabe v nose a druhá líbá sochu a oni jí nepouzijí když je potřeba?! Nelogické tahy postav... synátor skočí po vetřelci když má po celým baráku meče?! Zkazilo mi to celou sérii a zhnusilo konec. ()