Vše pro syna

• Kanada Hammer

Chris Davis (Mark O’Brien) je mladík, který se ocitl ve velkém průšvihu. Poté, co se dostane z vězení, je zcela bez peněz a vymyslí plán, že okrade svého kamaráda Adamse (Ben Cotton), který obchoduje s drogami. Plán se však příšerně zvrtne. Jeden člověk přijde o život a Adams je zraněn, ale naživu a připraven se pomstít. Protože ale nemá kam jít, obrátí se na svého odcizeného otce Stevena (Will Patton), který neochotně souhlasí s tím, že mu pomůže. Oba se zoufale snaží napravit škody, které Chris napáchal, než bude příliš pozdě. (Cinemax)

Anderton

Všetko pre syna by chcelo byť cool nervóznou gangsterkou s kultovým potenciálom a s bonusom psychologickej rodinnej drámy a darí sa mu to zhruba z polovice. Postavy sú totiž nesympatické a nie je úplne jednoduché uveriť tomu, že skrátka otec svojmu synovi pomôže, keďže s ním má zrejme celý život podobné problémy. Ale je to krátke, svižne nakrútené, i keď mierne amatérsky a Will Patton tomu niečo pridáva na onej tak tvorcami chcenej psychologickej vernosti. ()

kolemjdouc

co všechno muselo předcházet tomu, aby se rodina konečně našla?Film natočený minimalisticky - bez zbytečného patosu ()