They Reach

Astaroth12

Dobrodružstvo troch teenagerov, pripomínajúci Stranger Things. Lenže tento film i režisér sa majú čo učiť, lebo Stranger Thing je celkom iný level ako táto rozprávočka. Na komédiu to nie je vobec vtipné i keď tam bola postavička Cheddar, ktorá si myslela aká je vtipná, ale opak bol pravdou. A na horor to bolo slabé po všetkých stránkach. Skoro všetko sa odohrávalo mimo zaber, herci sa minuli povolaniu a príbehová stránka bola fádna a skopírovaná z viacerých filmov. Tento film možno niekoho vystraší, ale mna rozhodne nie. I keď snahu nemôžem uprieť, ale to by režisér musel viac popracovať na démonovi i na príbehu. Jedine čo ma na filme zaujalo, bola nočná lampa zo zemiakov. Slabé 3*. ()

oveckaoa odpad!

Tak, že 2 chlápci šly vymýtat zlo z jakéhosi kluka rituál se zvrtl ten kluk zabil svou matku a jednoho chlápka a ten druhý chlápek zabil ho, ale to zlo co v něm bylo se přesunulo do kazeťáku. Po 10 letech se Jessica o ten kazeťák pořeže a tím vypustí to zlo a jen ona ho tím pádem může porazit. Mezitím tam umírají lidé a Jessica se svýma 2 postiženými kamarády (tlustoprdem co tančí jak postižený pravděpodobně i je a holkou co se jmenuje podobně jako sýr) se ho snaží zastavit. Neuvěřitelně nudný film kde se za 40 minut stane pouze to , že Jessica vidí mrtvou holku strhávat si tvář, otec Jessicy vidí mrtvou babku co mu říká, že on to může zastavit a Jessica se pořeže o kazeťák. Ve zbývajícím čase to není taky žádné terno máme zde jen jednu utrhnutou hlavu, jakýsi portál a stromové ruce navíc triky jsou horší než v původním Poltergeistovi a to je tohle film z roku 2020. odpad ()

Trevor

Mladej Jessice sa podarí natrafiť na magnetofónovú kazetu, ktorá v konečnom dôsledku mestečko Clarkston v roku 1979 posunie k záhube...skôr nie ako áno, ladené najmä pre teenagerov ale zároveň netvrdím že si film nezíska aj bežných fanúšikov tohto žánru...po vzore jedného z užívateľov ktorého sledujem, možno na hodnotenie vplývala aj únava z prerábky pivnice v dome a z množstva alkoholu (nielen vína) ktoré som vypil...a možno ani nie. Neoslovilo ma to , nesadlo mi to, ale tak nemám trinásť rokov... ()

silentname

"They Reach" má v mojich očiach ďaleko od funkčného hororu. Na druhú stranu to mohlo dopadnúť horšie. Mám pocit, že posledné roky sa tvorcovia radi vracajú do obdobia 80s, alebo v tomto prípade konca 70s. Úspech "Stranger Things" očividne motivoval viacerých režisérov a scenáristov, aby prišli so svojimi vlastnými projektami, ktoré budú mať podobný feeling. A tento z tej kopy rozhodne nevybočuje. Čo môžem teda o filme povedať? Na začiatok si povedzme, že našimi hlavnými hrdinami sú tu tri decká. Jessica, Sam a Cheddar. Mimochodom Cheddar vie byť počas filmu skutočne celkom otravná. Ostatné decká sú na tom o niečo lepšie. Film má potenciál na to byť strašidelný, je tu niekoľko dobrých hororových elementov a až do konca nevieme ako to dopadne. Produkcia je celkom okey, no film dokopy nemá žiadnu reálne identitu. Viac-menej všetko čo ponúka sme už videli a spracované lepšie. A okrem toho sa do tohto filmu dostala asi skupina tých najblbších policajtov, čo som kedy mal možnosť vidieť. Najväčší tupci od čias "Chasing Molly". Nemôžem o filme povedať, že by ma vôbec nebavil, no na druhú stranu nám mohol nechať aj trošku viac odpovedí. Pôsobil, že niekde chýbali informácie, alebo nemali čas to tvorcovia poriadne vymyslieť. A ako som už povedal, nie je to veľmi originálne. Viac by som sa k tomu nevrátil. Hodnotenie: C- ()

Flopik

Čakal som oddychovú jednohubku kde sa občas zasmejem a dostal som toto. Herecky to je otrasné , hádam ani jedna postava sa nepodarila a každý hral strašne.Postava Chedar, mala byť vtipný prvok ale nezasmial som sa ani raz a namiesto toho som sa cítil dokonca trápne za ňu. Režisér je čistá kopírka, asi si pozrel Stranger Things a myslel si že keď do scén pridá staršie pesničky a detských hercov bude to super, opak je pravdou. No a tie scény, to boli hádam random prilepené k sebe. Dúfal som aspoň že to ubehne rýchlo, ale poviem vám že aj tých 80 minút sa vlieklo a ja som zaspal. Hviezda za celkom dobré masky. Rozhodne sa vyhnúť. ()