Luptákův vlogísek (TV seriál)

Komedie

Česko, 2019

Albert Čuba

Albert Čuba

Komentáře uživatelů k TV seriálu (9)

Tuten Kozup je demon s talentem od Satana a je kurevska škoda, že robi teho pajtaša, bo jinak zněho moh byť tutovy slevač nebo klidně i hornik jak cyp. No mrdup, jebat, fotr ho holt malo řezal, taxe urval ze řetazu, zvlčil a robi i také ruzne internetove pyčoviny, u kerych sem si malem vychrchlal koronu z pajšla. A to je včil kurwa kontraproduktyvňi, bo štajger se mě boji vic jak eboly v Ugandě aji přes respirator, a jak přestanu kuckať, blažena korontena fpiči a fturanu valim zpatky na čelbu rychleji než minystrant ze zakrystyje. Tuš už teho rači nech, cype!(14.4.2020)

Kozub o sobě dal nejvíce vědět v internetovém seriálu Lajna a tam jeho ujeté postavě tvůrci umožnili utvořit si vlastní miniseriál, který se bude na výše zmíněném přiživovat. A přestože se Lupták opravdu vydal před kameru rozebírat na jeden záběr nejrůznější témata za přítomnosti nejšílenějších grimas, které tenhle herec umí, mě příliš neoslovil a stačilo mi vidět jen pár epizod, abych věděl, že tohle není formát pro mé oko.(31.5.2020)

• godycz

odkojen werichem a cimrmanem, se tomuto nedokazu zasmat.(15.4.2020)

• anitae

Vtipe vyskoč... Méně inteligentních jedinců je v okolí dosti, a tenhle je zahrán dost nevtipně.(4.5.2020)

• brumbrum

Slabomyselne.(1.6.2020)

• Nathaniell

Ne, tohle se Kozubovi nepovedlo. Ony i videa Tři tygři - nejsou vždy zárukou kvality. Ale tady jsem první díl přetrpěl a druhý už ani nedokoukal. Co přesně je na tom komedie? Nebo nám Štěpán ukazuje, že parodovat jednodušší lidi je to nejlepší, co se dá dělat? Tak jako tak, já tomuhle dávám odpad. 88% zdejšího hodnocení zase jen ukazuje převládající kreténismus na csfd.(15.4.2020)

Kozub ma talent, otazkou je, zda se brzy nevystrili. Ale fandim mu, piculinkovi jednomu(13.4.2020)

Kozub mi sedl, a to jak v případě jeho excelentního výkonu v Případech 1. oddělení v dramatické roli, tak v Lajně jako komediant. Lupták je naprostá raketa, která v Kozubově podání bere internet frontálním útokem. Kozubovi není nic svaté a několikrát jsem málem umřel smíchy. Tento styl humoru není však pro každého.(29.4.2020)

Kozub je boží, Ova jede!!!(13.12.2019)