Zoey's Extraordinary Playlist

• Kanada Zoey's Extraordinary Playlist (více)
USA, (2020–2021), 17 h 55 min (Minutáž: 43 min)

Tvůrci:

Austin Winsberg

Jane Levy, Skylar Astin, Peter Gallagher, Alex Newell, John Clarence Stewart, Lauren Graham, Mary Steenburgen, Andrew Leeds, Cindera Che, Alice Lee (více)

Série(2) / Epizody(25)

Vývojárka softvérov Zoey Clarke (Jane Levy) jedného dňa zistí, že má schopnosť počuť najtajnejšie myšlienky ľudí v podobe piesní. (dwdb)

Recenze uživatele Arsenal83 k tomuto seriálu (2)

Zoey's Extraordinary Playlist (2020)

Tak ja muzikálové kúsky nemusím, ale toto vyzeralo spočiatku veľmi zaujímavo. Námet je naozaj vydarený. Mladá žena pri malej nehode na vyšetrení získa schopnosť počuť myšlienky cudzích ľudí ale vo forme pesničiek resp. hudobných čísel. Zábavné, často tanečné a naozaj originálne, niekedy aj citlivé. Výborný výber songov a relatívne aj spevákov. Postupom času to zbytočne prechádza ale do otrepanosti, stále to isté, no a samozrejme prichádzajú aj liberalizujúce prvky v podobe ženskej, čo sa cíti ako chlap. Vlastne aj tak vyzerala, ťažko povedať, čo to bolo. Proste ono. ()

Pilot (2020) (S01E01)

Tak ja muzikálové kúsky nemusím, ale toto vyzerá zaujímavo. Námet je naozaj vydarený. Mladá žena (Jane Levy) pri malej nehode na vyšetrení získa schopnosť počuť myšlienky cudzích ľudí ale vo forme pesničiek resp. hudobných čísel. Zábavné, často tanečné a naozaj originálne, niekedy aj citlivé. Výborný výber songov a relatívne aj spevákov. Bez znalosti angličtiny si to človek ale tak nevychutná. Titulky v tomto prípade nie sú to pravé orechové. ()