Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

Schobul

Britská komedie od tvůrců bláznivých střel. To musí stačit, a i kdyby ne, tak tohle rozhodně stojí za to vidět několikrát. Tolik zjevných a také dobře skrytých fórů se jen tak nevidí. Poprvé jsem brečel smíchy, podruhé už sice ne, ale zato jsem našel spoustu dalších nápadů. A vědeli jste, že ten Ford, který vybuchl po tom doteku opravdu existoval? Inženýři Fordu udělali chybu, když vývoj auta zkrátili na polovinu, a to mělo za následek, že ty Fordky ve skutečnosti měly několikanásobně větší šanci, že vybuchnou i po mírném nárazu. Vanu nádrže umístili totiž tak nešikovně blízko zadní části vozu, že stačilo málo, a auto vyletělo do vzduchu. ()

Brain-D

No první hodinu se tu mihlo pár trapných gagů, které spíš nudili a chtěl jsem dát 2*. Posledních 35 minut je zas nabušená prdel s vojákama, kde jsem chtěl zase dát skoro 5*. Takový nevyrovnaný film. Nebylo to ještě to pravé ořechové jako Bláznivá střela. ()

Myrreczech

No toto? Větší ptákovinu jsem dlouho neviděl. Dobrá polovina "gagů" je tak špatná nebo trapná až to bolí. A to jsem si myslel, že ZAZ v dobách jejich největší slávy dělali jen dobré parodie. Opravdové zklamání. ()

vyfuk

Přísně tajné jsem si představoval lehce jinak. Asi hlavně něco na styl komedie, která se bude odehrávat někde v Americe na přelomu padesátých a šedesátých let, kdy Elvis zavítal do oblasti 51. Opak mne překvapil. Zcela upřímně řečeno, nevím co kdo vidí na Připoutejte se, prosím!, jelikož tato volovina se mi líbila o nehorázně moc víc. Ani nevím jak to pojmout, ale píšu to, co si myslím. Dle mého další skvělý projekt klasické kominické trojice, který předčí i svého výdělečnějšího a pro někoho vtipnějšího bratříčka. ()

JohnSmith

Docela příjemná bláznivá komedie, kde trio ZAZ smíchalo opravdu co mohlo a udělalo z toho takovej guláš, že to pořádně nemá hlavu ani patu, ale samotné scénky jsou celkem vtipné. ()

BuryGol

Britská komedie, kerou natočili Amíci. Že to musí bejt hrůza? Tak to vůbec ne, naopak! Pánové Abrahams a Zuckerovi mi dlužej nový a čistý trenky! Desítky fikanejch vtipů, díky kterejm jsem padal z křesla, parodie, úchylárny, a magořiny ve stylu Bláznivý střely. Už dlouho jsem se takhle nebavil a to mi ani nevadilo, že si dělaj prču z Východního Německa a němčiny obecně. Kráva v holinách, vepřový koule, tunel pomocí lžičky na kafe a sám už nevim co. Prostě plnej počet hvězd, tohle snad ani jinak nejde. ()

jenik71

Vůbec první Kilmerův film a hned taková sranda. Užijete si tu spoustu legračních dialogů a scén. Dostala mě třeba ponorka, která přijede do vězení, přestřelka skrz okna nebo třeba trefná parodie na film Modrá laguna. Několik gagů se také odehrává nenápadně v pozadí záběrů. Viděl jsem tuhle komedii už několikrát a vždycky jsem objevil něco nového, co mi minule uniklo. Na maximální hodnocení to nestačí, ale rozhodně jsem se nasmál. ()

dinsdale

Kam toho muže odvádějí? - Vůbec nikam ho neodvádějí. / Fotr dal škrpály do ruksaku. / Šnuptychly a lajntuchy máš ve špajzu. ()

latvar

Top Secret považovat za bláznivou komedii nelze, dobrého humoru jsem se nedočkal. Hudební um od Nicka Riverse byl jediné pozitivum tohohle béčkového filmu. 40% ()

TroiMae

Tenhle kousek z rodiny bláznivých komedií mně dosud minul, což je škoda, protože nápady má opravdu super bláznivé a svého času bych ho ocenil víc. ()

solskjaer

Musím uznat, že tento film mě obohatil o spoustu věcí. Třeba jsem měl tu čest poznat členky olympijského týmu Východního Německa, nebo poznat co znamená v Němčině jméno Hillary:-) Ale nejen to, film mě obohatil o spoustu zábavy a životu nebezpečnou dávku humoru, kterou umějí namíchat jen oba Zuckerové a Jim Abrahams. Prostě zase paráda - jako je u nác značka Czech made, měli by tito režiséři začít používat obdobnou značku "Smile make", neboť mě málokdy jejich filmy zklamou a vždy mám jistotu naprosto dokonalé zábavy. ()

G.W.Bush

Kdo neslyšel zpívat tažného koně německy, ten snad ani neví, že vlak stále stojí a odjíždí pouze nádraží. ()

BMAJTZ

Parodie zrovna dvakrát nemusím ale tohle docela pobavilo. Asi to bude docela slušnou škálou originálních vtípků. Problém je, že aby všichni pochopili musí mít nakoukáno pár filmů na které tento odkazuje. ()

Firebug

Parádní "spoof" film, který zejména v našich končinách tak nějak zapadl za filmy s Frankem Drebinem, což je určitě škoda. Top Secret bohužel trpí lehce nevyrovnaným tempem. Hlavně začátek je trochu slabší. Jakmile se však na scéně objeví zpívající poník můžete si být jísti, že do konce snímku vám úsměv z tváře nezmizí. Kopec nápaditých vizuálních gagů a k tomu frantíci: Latrine, Croissant, Déjà Vu a pochopitelně i Chocolate Mousse. Trochu slabší, ale pořád solidní 4* ()

Rudinsky

Nie je známy, ale je to jednoducho fantázia. Dlho som nevidel takú podarenú paródiu. Nejdem nič hovoriť, jednoducho si to pozrite a ja si potom pozriem s dobrým pocitom tieto komentáre. ()

iXtr3m3

Na to, čo prišlo po tomto filme za legendy paródii, tak toto bol fakt len a len slabučký odvar. Nevyrovnané vtipy, niekedy až totálne trápne a nevhodné, nič moc. Jediné, čo to drží nad vodou, je vynikajúci Val Kilmer. ()

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí