Přísně tajné!

Top Secret!

Prísne tajné

Komedie

Velká Británie, 1984, 88 min

Ako decko ma to bavilo viac, no stále je to skvelá komédia plná absurdných vtipov a afektovaných hereckých výkonov. Vrchol dosiahli bratia Zuckerovci až pri Topperovi Harleymu.(24.6.2012)

Trio ZAZ si dělá prdel ze všeho ,ale tenhle film je evidetně jejich nejslabší, samozřejmě místy se zasmějete,ale to při televizních novinách taky.Ale,abych jen nehanobil některé narážky jsou velmi povedené.(22.9.2006)

Celkem obstojná parodie ale bohužel jsem dříve viděl ty lepší jako Žhavé výstřely či Připoutejte se prosím! Takže tohle u mě padlo do podprůměru a to především díky strašně nevtipným hudbením číslům které měly celý film táhnout, mě spíše zklamaly. Humor je sice jednoduchej(zbran co podpírala strom mě dostala) ale o to více zábavnej, rozbíjení oken, či plížení bylo dokonalý a při tom strašně jednoduchý. Líbilo se mi jak to bouralo to klišé. A Kilmer je sympaťák. Ale jak jsem řekl film má i tak plno nedostatků. Takže za mě 3*.(10.6.2012)

Nevyvážené...druhá polovica značne lepšia a vtipnejšia. Pár naozaj podarených a skvelých vtípkov sa mixuje s tými trápnymi a zúfalo nevtipnými...ale ako pohodovka to samozrejme obstojí, hoci v rámci autorského tria 2xZucker&Abrahams asi najslabší film:)(27.2.2009)

filmy tria zaz milujem, ale musim povedat ze tato parodia sa mi zda z ich produkcie najslabsia. na to ze to ma len slabych 90 minut nie je tu take mnozstvo gagov ako v hot shots, ci naked gun. ale ked uz sa vyskytnu su extremne vtipne (v podstate je kazdy jeden vtip ovela lepsi ako cele epic movie!).(26.5.2004)

• - Ve scéně, kdy se Lucy Gutteridge dívá z balkónu dolů a vidí na ulici pod ní běhat křečka a myš, byl použit model ulice, který použili ve filmu Superman (1978). (Bakllazaan)

• - Jedna z knih ve Švédské knihovně nese název "Lesbické bary v Severní Karolíně". (Bakllazaan)

• - Režiséři Jim Abrahams, David Zucker a Jerry Zucker se objeví jako němečtí vojáci, kteří v rekvizitárně zatknou Nicka. (HellFire)