Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Snímek Přísně tajné staví americkou rockovou hvězdu Nicka Riverse (Val Kilmer) proti obávanému východoněmeckému vrchnímu velitelství. Je to závod s časem, když se Nick spojí s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce ještě předtím, než vyrobí super zbraň - Polaris Mine. Všechny myslitelné vtipy se kupí na jedné hromadě, která zahrnuje takové věci jako podvodní salón se stylovou westernovou bitkou, setkání s Deja Vu, velitelem francouzského odboje a krávy v holinách. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (217)

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tahle dneska uz asi kultovni parodie me teda nejak zvlast neoslovila. Ne ze by si vybrali tvurci spatnej typ filmu k sparodovani, bondovky, spionazni filmy a podobne, to je dobry tema, jenze i kdyz tu je forku dost, tak na ty skutecne vtipny si clovek musi vzdy chvily pockat. Precejen uz to je par let, co tenhle film vznikl a je to krapet znat, cely je to drobet vycpely, lehce se to tahne, zadnej originalni gag se moc nekona a navic Kilmer moc komickej potencial nema. Nicmene stejne je to lepsi nez spousta soucasnejch parodii, protoze tohle ma dostacujici pribeh a neni to jen sled scenek. Tak pri druhym skouknuti, kdy jsem vedel, do ceho jdu, jsem se bavil vic, takze 4*. ()

Oskar 

všechny recenze uživatele

Největší finanční propadák tria ZAZ. Kvalita gagů je stejně dobrá (nebo stejně špatná, jak chcete) jako u jejich předchozího opusu "Připoutejte se, prosím!", ale chyba spočívá spíš v nedobrém výběru parodovaného subjektu. ZAZ zde zcela rovnoceně spojují bondovky, vězeňská dramata nebo Modrou lagunu, a to je tak trochu problém. Ale není to to nejhorší, co můžete v rámci žánru vidět. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Vysoká očekávání, průměrný výsledek. Přestože Val Kilmer docela válí a pár momentů je opravdu vynikajících (scéna pozpátku, vlak), tak celkově působí Přísně tajné! velmi nevyrovnaným dojmem a jen omezenou zásobou geniality. Škoda, téma si zasloužilo více, než Pacmana a Elvise. Frank Drebin proto startuje svou starou káru, aby mi přijel spravit chuť. Ale jeho šéf, už je na místě... ()

Galerie (38)

Zajímavosti (25)

  • Při Nickově (Val Kilmer) cestě do Berlína vidíme na mapě pouze Paříž, Berlín a Pinewood. Právě v britských studiích Pinewood byl snímek realizován. (HellFire)
  • Průvodčí ve vlaku cituje židovské rčení: „Nechť rosteš jako cibule s hlavou v zemi.“ (HellFire)

Související novinky

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí

16.12.2013

A možná z ní bude něco jako Bláznivá pařba. Hollywoodu nestačil nový (strašný) Růžový panter, teď plánuje zmodernizovanou verzi další kultovní policejní parodie. Bláznivá střela se poprvé na plátnech…

Reklama

Reklama