Pokud jste dumali nad tím, jestli ta parta, co natočila Připoutejte se, prosím! a Bláznivou střelu jsou blázni, pak odpověď je „jo“. Komedie Přísně tajné! to dokazuje nade vší pochybnost! Ve filmu Přísně tajné! se americká rocková hvězda Nick Rivers (Val Kilmer) postaví proti obávanému vrchnímu velení východoněmeckých vojsk. Je to závod s časem a Nick se dá dohromady s Hillary Flammondovou (Lucy Gutteridge), aby našli jejího otce dříve, než vyrobí zabijáckou super zbraň – Polaris Mine. Přísně tajné! v jednom tahu zparoduje Elvisovi filmy, válečné eposy, tak jako Připoutejte se, prosím! si bral na paškál filmy katastrofické. (Magic Box)

Joe321

Vedle Žhavých výstřelů a Bláznivé střely nejlepší parodie. Val Kilmer je zde boží a zpívá chytlavý hity. Naprosto úžasná scéna pod vodou! Stará škola... -"Nick, I've tried everything: the embassy, the German government, the consulate. I even talked to the U.N. ambassador. It's no use, I just can't bring my wife to orgasm." ()

juta

Na film jsem se chtěl podívat kvůli jedné scéně, která mě dostala v jednom gifu. Bohužel jsem si na tenhle film vybral špatný čas, kdy jsem byl dost unavený a přiznám se, že jsem v průběhu filmu v posteli usínal, takže nemůžu hodnotit úplně objektivně, ale z toho co si vybavuju, tak to chvílema šlo, chvílema to moc neklapalo, ale aspoň tu scénu, na kterou jsem se těšil, jsem viděl. :D ()

Djkoma

Vysoká očekávání, průměrný výsledek. Přestože Val Kilmer docela válí a pár momentů je opravdu vynikajících (scéna pozpátku, vlak), tak celkově působí Přísně tajné! velmi nevyrovnaným dojmem a jen omezenou zásobou geniality. Škoda, téma si zasloužilo více, než Pacmana a Elvise. Frank Drebin proto startuje svou starou káru, aby mi přijel spravit chuť. Ale jeho šéf, už je na místě... ()

Thomick

Tak, a mám komplet zhlédnuté všechny filmové skvosty z dílny ZAZ (ještě zbývá seriálový Police Squad). Škoda že tihle tři spolu už asi nic nevytvoří, věčná škoda. Jejich studnice nápadů se totiž zdá být bezednou. Nápady jako tady pizza, piškvorky, holínky nebo tunel - na něco podobného už nikdy nikdo nemůže přijít, to mi neříkejte! Pro mě spolu s dvojkou Žhavých výstřelů král svého žánru. :) ()

jedna_vrana

Martin: „Skúsil som všetko: veľvyslanectvo, nemeckú vládu, konzulát. Hovoril som dokonca s veľvyslancom OSN. Nemá to zmysel, jednoducho nedokážem priviesť svoju ženu k orgazmu.“ Film, aké sme v 80-tych tokoch milovali. Zábava, založená na vtipných hláškach a ešte vtipnejších situáciách, až ich divákovo oko na prvý pokus nedokáže všetky poňať. Mnoho politických narážok. Mladučký Val Kilmer sa svojej úlohy chopil dobre. A možno sa k nemu ešte niekedy, zase o dvadsať rokov vrátim. Ak nezabudnem. Medzitým sa musím zoznámiť s dielami veľkých mysliteľov - Karla Marxa, Lenina, L. Rona Hubbarda, Freddieho Lakera. ()

• Jedna z knih ve Švédské knihovně nese název "Lesbické bary v Severní Karolíně". (Bakllazaan)
  • Záběry ze surfování byly pořízeny na pláži Holywell ve Velké Británii. (HellFire)
  • Scéna, kde po lehoučkém ťukanci do zadního nárazníku vybuchne Ford Pinto, je reakcí na skandál, který se kolem tohoto typu rozpoutal v USA. Pinto nechvalně proslulo svou náchylností k roztržení nádrže a požáru právě při nárazu zezadu. Při nehodách tohoto typu v něm několik lidí uhořelo a Ford kvůli tomu čelil žalobě. (Stejšn)

Bláznivá střela se vrátí

Bláznivá střela se vrátí