silentname

"Matchmaker Christmas" sa nakoniec ukáže ako jeden z najlepších vianočných tv filmov tohto roku. Čo mám povedať? Je to romantické, je to milé, pôsobí to skutočne, príbeh sa dá ľahko sledovať, veci sa nesnažia byť príliš okaté a dokáže reálne vytvoriť skutočné emócie. Je to prekvapivé, ale taká je skutočnosť. Veľmi dobre som sa do toho vedel dostať a príjemne ma to prekvapilo. Dokonca ma to ani nenudilo. Vyzerá to celkom dobre, atmosféru to malo a okrem toho to bol milý a šarmantný film s dobrými postavami. Je super, že jednotlivé situácie nie sú na nás hneď vyklopené a film sa nesnaží robiť veci veľmi okato. Dokonca veľmi dobrými spôsobmi vie svoji divákov zamotať a prekvapiť. Sneženie pôsobí oveľa prirodzenejšie než v mnohých iných filmoch, ktoré som tohto roku videl. A romanca funguje, pretože naši hrdinovia majú reálnu chémiu a dokonca majú aj spoločnú históriu. To tomu dodáva veľmi dobré šance, aby to fungovalo. Samozrejme, že sú tu scénky, ktoré sú predvídateľné a vieme dobre ako dopadnú aj to, že nastanú. Nebudem ich spoilovať, ale buďme úprimní. Dokážete ich nájsť aj sami bez toho, aby som ich musel pomenovať. Ale na druhú stranu v tomto filme to podľa mňa príjemne funguje. Ak chcete dobrú vianočnú romancu, tak toto môžem odporúčať. Hodnotenie: B+ ()