• moviesfan

Ulítlá, občas v některých momentech trochu trapnější komedie. U českých komedií to ale neřeším. Docela jsem se i bavil. Hodnocení: 30%(21.3.2008)

• sarume

Při vší uctě k paní Růžičkové , tohle byli zbytečně vyhozene peníze. Horší kravinu snad nikdo nenatočil. Možná pan Troška se svymi Kamenáky to brzy trumfne(24.7.2005)

• mzss1

Tak tohle se fakt nepovedlo. Tohle je naprostá vykrádačka Slunce seno, alespon tak mi to přijde. Na Slunce seno to rozhodně nemá ani omylem, ani náznakem. Nějaká vtipná scéna se zde najde, ale je to slabota a nehorázná nuda. Za Růžičkovou dávam jednu hvězdu. Takže hodnotím celkově na 16% = *(27.11.2012)

• Anthony

Všichni "tvůrci" patrně ztratili soudnost, když mohli vypustit do světa něco tak špatného. Růžičkovi i coby spoluautoři scénáře vytvořili snad nejdebilnější film, co jsem kdy viděl.(18.7.2003)

• Ainy

Zase tak špatný tento film nebyl, ale nijak zvlášť mě nenadchl ani jsem se upřímně nebavila. Helenku Růžičkovou mám ráda, takže dvě hvězdičky :-)(31.7.2012)

• - Ve scéně, kdy chce Jožin Karafiát (Jiří Růžička) zaplatit v hotelu za ubytování svých francouzských klientů, řekne pokladní 4 dvoulůžkové a jeden jednolůžkový pokoj. Francouzů však bylo deset. (Investman)

• - Film navštívilo v kinech 736 221 diváků a vydělal 12 220 454 Kč. (Pumiiix)

• - Mezi Pařížany, kteří pozorují pomalovaný starý autobus a prezentaci Karafiátovic cestovní kanceláře, je i naivní malíř a cestovatel Libor Vojkůvka, autor malůvek na autobuse. (Ganglion)