Paweł se obětuje pro rodinu a nakonec se dozví celou pravdu o tom, co se tehdy v noci v lese odehrálo. (Netflix)

Anderton

Osobne ma vyriešenie prípadu z minulosti, ale aj z prítomnosti, presvedčilo. Nie ale až natoľko, aby som zmenil aj hodnotenie celej série na výrazne nadpriemerné. Myšlienka je jasná, rodič urobí pre svoje dieťa úplne všetko. Aby to bolo zrejmé aj tým menej chápavým, tak kvôli tomu je tu trochu umelo našróbovaná podzápletka s novinárom a jeho obvineným synom. Úplný záver je nakrútený skvele a má atmosféru. Avšak na to, aby sme ho dostatočne precítili, by musela byť pre neho o niečo lepšie pripravená pôda. ()

Necrotongue

Původně jsem chtěl závěrečnou epizodu "ocenit" jen jednou hvězdičkou, ale mé nadšení z toho, že už je konec, bylo tak velké, až se projevilo i na hodnocení. Ze šestého dílu se vyklubal řádný paskvil a pověstnou třešničkou na dortu bylo zjištění, že Klaudii potkal osud horší než smrt. ()

Trevor

Očakával som trochu lepšie rozuzlenie príbehu, autori napokon ponúkli asi najjednoduchší záver. Najlepším momentom poslednej epizódy tak ostal boj prokurátora proti skorumpovaným novinárom. ()