Prisoners of the Ghostland

• Kanada Prisoners of the Ghostland

Trailer

maddy odpad!

Kristova noho ... mal som ísť radšej umyť riad, aj u toho by som sa viac bavil. Kto preboha povedal Sion Sonovi nech si ide natočiť film do USA? Už v japonskej tvorbe točí veľmi bizarné snímky a je to s ním ako na hojdačke. Niekedy sa trafí (Suicide Club), inokedy vôbec (Why Don't You Play in Hell). Každopádne tá bizarnosť k japonskej tvorbe akosi patrí a nepôsobí tak nepatrične ako keď sa o ňu pokúšate v amerických kulisách a k tomu s Nicholasom Cageom v hlavnej úlohe, ktorého výkon sám o sebe je jeden veľký bizár. Na druhej strane, pokiaľ niekto túži vidieť Kejdža poskakovať po tom čo mu vybuchne rozkrok a s ním jedno vajce, nech sa páči, ale ja som vás varoval. Len sa preboha nenechajte zmiasť tým štýlovým plagátom, ten film tak nevyzerá, je to lacné C-éčko až D-éčko! A už vôbec nie zaradením do žánru akčný alebo horor. Toto nie je žiadne zámerná B-éčková akčná hororová jazda akých už Cage pár natočil. Je to iba sled bizarností, až absolútne WTF scénok a akčné scény sú tu asi dve, aj to doslovne pár sekundové a hororom to je označené snáď len kvôli tomu post-apo prostrediu v ktorom sa celý film odohráva. Inak tu nie je jediná scéna ktorá by mala akokoľvek budiť strach, znepokojovať ... vlastne áno, je ním celý film, už len jeho existencia je sama o sebe hororom. CELKOVO: 1/10 ()

M.i.k.e

čekat od kombinace Šiona Sona a Mikuláše Klece normální film by bylo naivní,ale tohle je chvílemi moc i na ně dva a většinu času je to jedno velké bizarní WTF,kde se kupí scény bez ladu a skladu a snaha o to pochopit aspoň část je zhola zbytečná.Narozdíl od jiných podobně divných filmů z tohoto kult nebude a vlastně je to celkem škoda,protože jsou tady i světlé momenty,které mě dost bavily a díky nim sem měl chvilku chuť dát PoG alespoň tři hvězdy...40% ()

majo0007

Na môj vkus až príliš cez čiaru prestrelené svojrázne poeticko bizardné. Hoci niektoré kúsky od Sona sú v pohode pozerateľné - Suicide Club alebo Cold Fish, tuná mi pripadalo akoby chcel do filmu naschvál napchať čo najviac WTF scén, len aby sa nepovedalo, že už nedokáže natočiť prapodivné čudo. Nuž a poskakujúci Nick Cage s jedným vajcom v rozkroku... to tu ešte nebolo. Vsuvky Kabuki (jap tradičné divadlo) dokonali skazu - preboha, toto pozreť je týranie človeka. U Sona nikto nepredpokladá hollywood style, ale teraz to prepískol aj pre sushi publikum, ktoré je zvyknuté pre nápodobné  bársjaké ujetosti. Najlepšie sa k tomu hodí movie šprt: "Escape from New York goes to weirdo Japan" a prílepok tuná na cs(fck) horror, znamená, že som to vôbec dokukal dokonca - horror, mio amáre! ()

CinemaRanger

Od traileru jsem se těšil na další podívanou na styl Mandyho, ale bohužel jde o sakra velký zklamání. Šion Sono si totiž pro nás připravil nejvíc bizarní WTF podívanou roku, kde jedna divná scéna střídá druhou. Svět, který je základní složkou příběhu, není moc funkční a postavy nezajímavé. Režie i herci nevýrazní a scénář, jak říkám - jedno velký WTF, navíc poněkud nudné. Jedna hvězda za kameru a coloring. ()

moviefreak

Som od Japoncov zvyknutý na všeličo, ale toto nie.. Stále dookola rozmýšľam prečo by chcel niekto niečo takéto nakrútiť? Kvôli nejakému japan streamu? Všetkým trom fanúšikom Nica Klietky? Aby vznikol šialený plagát, ktorý všetkých oklame a nachytajú sa taký ako ja zo zvedavosti? Fuck, podarilo sa :D ()