Disturbing the Peace

Akční

USA, 2020, 91 min

• xray0045

Mozna je to nahoda, ale u vetsiny filmu uz po prvnich par vterinach vidim jak se pracuje s kamerou, s barvami a svetlem a nejak se mi podari odhadnout kolik penez se do toho vrazilo. Tady to byla asi smesna castka, kdyz se to spoji se scenarem napsanym za jedno odpoledne v mekaci a hereckymi vykony na urovni stredoskolske grotesky, zadny excelentni vysledek neocekavam. Pearce odehral svuj naprosto nejhorsi vykon a vsichni kolem byli jeste o chlup horsi. Skoda ze jsem si neprecetl recenze dopredu, tech 90 ztracenych minut mi uz nikdo nevrati. Zapletka je klisoidni a provedeni je tak ubohe, ze by rezisera mela hanba fackovat tak 5 let v kuse. Ostatne co ocekavat od nekoho kdo byl profesionalni snowboardistou a jako konicka ma rezii. Radeji si jeste jednou dam Babovresky nez tohle.(27.1.2020)

• Mamlas

Všichni se tam tváří velmi vážně, ale je to docela srandovní film. Několikrát jsem se docela pobavil, asi více než u nějaké komedie. A ano, je to hrozně špatný film, nicméně přetáčel jsem jen maličko a se všemi těmi chybami, nesmysly, blbinami a úžasným Bransombe Richmondem v jeho životní roli mě to docela bavilo. Doporučuji na úsměvné a nenáročné strávení večera. (34%)(16.2.2020)

• Grezocrusk

Horecké výkony su tak otrasné, že keby z miesta improvizovali a natačali tak by to s toho mohlo byť určite niečo lepšie ba dokonca to skôr vyzera ,že sami herci to tak hrajú akoby ich donutili hrať vo filme a čakajú kým skonči.Celkový dej je jedno veľke koleso opakujúce sa ako sluby politikov + tie triky a všemožné "efekty" ušte viac zničili to čo s toho bolo.(8.2.2020)

Rutinní moderní western a suverénně nejhorší film Guye Pearce, ve kterým jsem ho kdy viděl. Celý je to levný a plný ohraných klišé. Režisérovi jde spíš o napětí, než o akci, což se mu tak úplně nedaří. Na druhou stranu to má bez dlóóóuhých závěrečných titulků čistého času 82 minut, takže se to dá v klidu přežít. Moje velkorysý hodnocení vychází spíš z toho, že mi to divácky zrovna sedlo, než že by to bylo dobrý. 5/10(19.1.2020)

• Wacoslav1

No netvrdím, že je to povedenej film, ale vzhledem ke zdejšímu hodnocení jsem to čekal o dost horší.40%(16.2.2020)